Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én azt hiszem hogy vannak...

Én azt hiszem hogy vannak barátaim de mégis azt érzem hogy egyedül vagyok miért van ez?

Figyelt kérdés
Én sajnos nagyon rossz osztály közösségben vagyok de a barátaim hazugok és folyton kiközösítenek én már úgy vagyok vele hogy megszoktam de ezt nem lehet megszokni én nekem három igaz barátom van két fiú és egy lány de én is lány vagyok és 11 éves
2013. jún. 5. 19:15
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha azok az igaz barátok akikről beszélsz tényleg IGAZAK,akkor próbálj nem oda figyelni a többiekre.Persze meg értem ha rosszul érzed magad. Nekem se esne jól ha ilyeneket csinálnának velem:( Ha hazugok és kiközösítőek, akkor azzal nem tudsz nagyon mit kezdeni. Hagyd őket és próbálj a neked fontosakra koncentrálni.
2013. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
próbálok
2013. jún. 6. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!