Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől vagyok letargikus?

Mitől vagyok letargikus?

Figyelt kérdés
Észrevettem magamon hogy ahogyan öregszem (38 vagyok) szóval pár éve már nem mosolygok, mindig komor, komoly, nem viccelődő vagyok. valahogy nem dob fel semmi. A napjaim átlagosan telnek de már volt, hogy az utcán megállítottak és kérdezték mitől vagyok ennyire legangolt. Szóval látszik rajtam, nem vagyok szép sem látom magamon, már kisugárzásom sincs. Talán megviselnek a napi gondok, a hitelek, a kilátástalanság de azért még lehetnék optimista de valahogy nem jön össze. Más is depis? Pedig itt a nyár,jó perszr az is melóval telik de kedvtelen vagyok.
2013. jún. 26. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is letargikus vagyok. Gyakran az jár a fejemben, hogy hamar eltelik az élet, és csak a halál jön, és semmi boldogság. És még feszült, nyugtalan is vagyok állandóan, ami eddig is mindig jellemző volt rám.

Pedig itt a nyár, élvezhetném az életet 20 évesen, de sajnos, ez a helyzet. Nem kellene még ilyen korán depressziósnak lennem.


Szerintem próbálj valahogy kikapcsolódni, kirándulni, ha esetleg van rá pénz. Legalábbis engem a természet mindig megnyugtat, és boldoggá tesz.

2013. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már 16 éves korom óta így vagyok.

Leszámítva, hogy nem is inkább boldogtalan vagyok hanem az egész "cuccost" értelmetlennek tekintem.

Ebből kifolyólag lenézek minden kis hangyát és a hétköznapi problémáimat is.

2013. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kicsit befásultál.. mindenkire ráragad ez, kb már népbetegség ez az érzés, van akit csak pár napig száll meg, van akit évekre.. én azt mondom menj kirándulni, túrázni, ha van családod akkor velük, a természetből sok erőt lehet meríteni:)
2013. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35 évesen én is így érzem, azzal a külömbségel hogy senkit se érdekel, bár tudom az okát hogy miért vagyok ilyen.
2013. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!