Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy csak akkor...

Bettycii-the-sexy-girl kérdése:

Miért van az, hogy csak akkor beszélnek velem az emberek ha szükségük van valamire?

Figyelt kérdés

Az a furcsa ,hogy csak akkor irnak rám facebookon ha el akarnak mondani valami titkot,akkor hivnak fel ha szükségük van valamire.

Miért van ez?Valamit rosszul csinálok?



2013. júl. 14. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember manapság sajnos ilyen, csak a maguk gondjával foglalkoz7nak és olyankor jó ha van egy barát, de mások baja már nem érdekli őket.

Sajnos már ilyen világ van :(

Nekem is sok barátom volt akik rendesek voltak, de az elmúlt pár évben mindegyik elhanyagol. Van 2-3 barátom akik rám írnak már 3-4 nap után ha nem látnak engem vagy nem hallanak rólam, de a többiek van hogy hónapokig nem keresnek csak ha kell nekik valami.

Munkatársaimmal legalább jól megvagyok, tehát társaságom van szerencsére.

2013. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem is kihasználtak, amikor még naiv voltam. Már nem hagyom magam. Így válik a világ ilyenné. Egy bolond százat csinál…
2013. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Lehet te is azért beszélsz velük, mert szükséged van rájuk.
2013. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Én is olyan vagyok, hogy csak akkor keresek mindenkit ha szükségem van rá. Más különben minek írjak rá valakire? Nem értem.
2013. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert érdekel az az ember, hogy mi van vele, időt szeretnél vele eltölteni.
2013. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem érdekből vagyok velük. Engem érdekel ,hogy mi van velük , és nem csak akkor irok rájuk amikor szükségem van valamire..
2013. júl. 15. 12:47
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Hát de mért szeretnél velük időt tölteni? Mert szükséged van rájuk. Meg mért érdekel mi van vele? Mert attól neked jobb lesz. Mert kíváncsi vagy.
2013. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindenhol azt olvassuk, most ilyen a világ. Lehet, hogy régen is éppen ilyen volt és ez nem más, mint emberi gyarlóság.

Valószínűleg régen is voltak olyanok, akik ettől boldogtalanul és barát nélkül éltek. Kerestek maguknak elfoglaltságot és megpróbáltak értelmes dolgokat tenni.

Az ember viszont társas lény és szüksége van arra, hogy megbeszélhesse a vele történt dolgokat, a problémáit vagy az örömeit és nem utolsó sorban kapjon visszajelzést magáról.

2013. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az egésznek a lényege az, hogy ne azt lássák rajtad mások, hogy kétségbeesetten próbálsz magadnak társaságot keríteni, mindent kiadsz magadból csak beszélgessen veled. Legyél szilárd, legyél valaki, a kevesebb több és sugalld azt, hogy vele szeretnél beszélgetni, rá vagy kíváncsi és nem azért hallgatod meg, hogy majd utána ő is téged. Ez majd jön magától.
2013. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha valaki meg nem akar veled beszélgetni az nem a te hibád. Lehet, hogy nincs is bennetek annyi közös dolog vagy egyáltalán nem akarnak beszélgetni, rossz kedve van stb. Ne okold magad, keress másik társaságot és ne add magad túl könnyen.
2013. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!