Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon gáz vagyok?

Nagyon gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva még soha sem volt barátnőm , régen nem nagyon zavart a dolog, de most már eléggé szeretnék egy barátnőt. Nem mondom azt ,hogy ronda vagyok, mondták már ,hogy "válogathatnék" is. De mire megyek vele ha ennyire gátlásos vagyok? Mikor egy lánnyal beszélek , nagyon könnyen zavarba jövök és végig idegeskedek azon ,hogy vajon mit gondol most rólam? Többnyire próbálom önmagam adni , de nem mindig megy.. Persze ezt többnyire próbálom rejtegetni.. Amint átkerültem középsuliba egyből megcsappant az önbizalmam. Nem részletezném az okát :) Volt nem egy olyan ,hogy egy lány kifejezte felém a vonzalmát , de valahogy mindig ugyan az lett a vége , nem akartam tőlük semmit csak szex-ért nem akarok senkivel összejönni. Ez az egész a barátaimnak a legfurcsább, ők azok akik nagyon szeretnek ezen a témán csámcsogni ,esetleg számon kérnek,ami nagyon zavar engem. És olyan gondolatok kavarognak a fejemben ,hogy olyan dolgokról maradok le amit később nem tudok bepótolni vagy ,hogy soha nem lesz senkim. Sok barátom van még is magányosnak érzem magam..Saját magammal kerülök ellentmondásba..:S Ez az egész csak szerintem furcsa? Szerintetek nagyon gáz? 17/F
2013. júl. 21. 01:27
1 2
 1/11 piriiiiii ***** válasza:
100%
Szerintem még fiatal vagy, előtted az élet, nem maradsz le semmiről. A türelem nagy erény.
2013. júl. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Igen
2013. júl. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17 éves korban ez még nem probléma, legalábbis biztos, hogy nem maradsz le semmiről sem! Viszont tényleg sokan nem a külső, hanem a gátlásosság, zavartság miatt nem találnak párt. De ezt is ki fogod még nőni!! Ne aggódj! :)
2013. júl. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én már 25 éves vagyok, és még nem volt barátnőm. Szerintem 17 évesen nem gáz, de 20 év felett már az.
2013. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen gáz. nem az h még nincs csajod hanem az állapotod. ha nem kezeled akkor igy maradsz.

tul sokat gondolkodsz. mi van ha, mi lesz ha, ...de...


sürgösen kezdj el egy önbizalomtréninget.


kis dolgokban. reggel felkelsz belenézel a tükörbe, jo csávo vagyok, fasza csávo vagyok, jol nézek ki vidám vagyok. mosolyogj sokat.reggel ugy feküdj le h milyen jo nap lesz a holnapi. nem hülyeség. vagy teszel érte vagy sajnáltathatod magad örök életedre. ezen dolgozni kell kökeményen nem fog menni varázsütésre.

2013. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szoval este ugy feküdj le XDD


és NE GONDOLKODJ!

az a leggyilkosabb

2013. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy csùnya, vannak barátaid , és te még pozitiv visszajelzéseket is kapsz lányoktól!.!

fel a fejjel lesz ez még így sem :D

2013. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna :D Nem gáz. Felém is közeledtek már lányok, de én elküldtem őket. Mindig az van, szerintem ismerős, hogy ha én tetszek valakinek az nekem nem igazán tetszik. Haverjaim meg egyből " b*zi vagy?" NEM! Csak én nem jövök össze hülye k**vákkal meg aki nekem nem szimpatikus. Azzal legyek együtt akivel én akarok!


Nem furcsa ez. Csak lehet logikusabban gondolkodunk és tartós kapcsolatra vágyunk a egy lánnyal :D

2013. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Csak lehet logikusabban gondolkodunk és tartós kapcsolatra vágyunk a egy lánnyal"

Háát, nekem ez nagyon elméletgyártás-szagú. Öreg csóka vagyok, fiatalon a legyet is röptibe. Szerintem én csináltam jól, később már nem érdekelt annyira a punci, hogy valakiért elhagytam volna a páromat. Egy barátom olyan volt, mint ti most. Ő negyvenévesen bolondult meg, és kezdett nagy dúlásba a szebbik nem körében. Persze, válás lett a vége. Szóval szerintem most kell kiélni a vágyakat, és megtapasztalni, hogy tulajdonképppen minden punci egyforma. Csak más keretben:D

2013. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
látszik, hogy hiába öreg csóka valaki, attól még nem jön meg az esze :(
2013. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!