Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Hol keressek/Ho...

Mit csináljak? Hol keressek/Hol találhatnék barátokat?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz volt szinte az egész évem... A régi iskolából a legjobb barátnőim annyira megváltoztak, és persze én is változtam.. Alig tartjuk a kapcsolatot. Szinte már nem is találkozunk... Az új osztályommal hiába próbálok megbarátkozni, egyszerűen sehogy sem érzem őket szimpatikusnak. Egész suliidőben csak bejártam a suliba, ottvoltam, tanultam, zenét hallgattam olvastam... az alap dolgokat és semmi más szinte senkivel nem beszélgettem és aligha voltam jóban valakivel. Most itt a nyár és szintúgy.... nem tudom mit csináljak, unatkozom és már zenét hallgattam/sütögettem/rajzoltam/átnézegettem a cuccaim/tanultam angolul edzésekre járok...mindent amit csak tudok megcsinálok,de nagyon egyedül érzem magam. Egy barátom sincs, se a régi se az új iskolában és már egy csomó barátkozós csoportban is bent vagyok meg ilyen ismerkedős oldalakon de az sem az igazi mindig csak ilyen bunkó chatelgetősek irogatnak egy értelmes embert sem találok soha sehol... már szinte fel is adtam :/
2013. aug. 9. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most megyek gimiben számomra se szimpik :D De valahogy le kell húzni azt az 5 évet :D De egyébként nem kötelező osztály társakkal jóba leni legyél velük elfogadhatóba :) A suli mindenhol nagy néz évfolyam vagy idősebbek közül :) Egy taktikám van megismerni mindenkit hátha mások mint első látásra jobbat nem tudok én nagyon félek tőle például :)A régi sulimból 2 barátom van ők tényleg igaz barátok :) a legjobb barátnőm és egy fiú barátom :) nekem ennyiben könnyebb :)És ha gondolod nyugodtan írj ^^ Fela fejjel :D
2013. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2013. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia. :) ha gondolod írj privit. megadhatom a facebook-om is, de csak privibe. :) szívesen barátkozok. :) :)
2013. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz, ha gondolod. Ha a közelben laksz szívesen barátkozom :)


19/L (Baranya)

2013. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Komárom-Esztergom megyében lakom:)

Utolsó nem enged írni:/

2013. aug. 31. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!