Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Unatkozom. Ötlet? Bővebben lent.

Unatkozom. Ötlet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nagyon unatkozom.... Még 8 nap van suliig, de nem tudom mit csináljak... Légyszi ne olyanokat írjatok hogy: olvass( rengeteget olvastam),halgass zenét (mindig azt csinálom,), énekelni, dalt írni és táncolni nem tudok/akarok. Szoba átrendezését most nem tudnám megcsinálni. a szüleimnem általában segítek. Barátaim most nincsenek mert új suliba megyek és a régi sulimból nem tartom senkivel a kapcsolatot, mivel ott sem voltak barátaim, szóval nincs kihez átmenni stb... Gépezni már nincs kedvem, a szobámban rend van. Sorozatot nézek, de most minden részét megnéztem a neten, a következő évadod hétfőnként adják a tv-ben... Légyszi írjatok mert tényleg fogalmam sincs hogy mit csináljak... :(

12/L



2013. aug. 24. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2013. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tanuljál meg főzni egyszerübb ételeket:D
2013. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A főzés jó ötlet, 8 nap alatt már nem tudsz nagy dolgokat csinálni. Nézz filmeket de max naponta egyet hogy legyen értelme. Elsőnek ezt ajánlom: [link]
2013. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miket szoktál a gépen csinálni? Sokmindent lehet.. Vagy menj el sétálni egyedül, menj el olyan helyre ahol még nem jártál (persze nem veszélyes helyekre gondolok, hanem olyanra, ahova ennyi idősen egyedül is elmehetsz). Talán varrj! Csak egy tű, cérna és egy pár ruhadarab kell, alakíts át ruhákat! Vagy csinálj te valami kis tárgyat pl: párnát, ceruzatartót, ajándékdobozt, falra akasztható díszeket, ilyenek... Valóban jó ötlet a főzés is! Illetve tanulni is lehet attól mert nincs suli, pl angol szavakat, vagy olyasmit ami érdekel (nem feltétlenül olyat, amit a suliban is tanítanak).
2013. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát... Köszönöm a válaszokat! A főzés most nem jó :( Sétálni is mennék de a szüleim általában mindig arra gondolnak hogy nem csak sétálni megyek hanem találkozom valakivel vagy ilyesmi... Gépen nézem a különböző képekkel teli oldalakat : nemkutya.com vagy felnézek néha facebookra, sorozatot nézek....
2013. aug. 24. 14:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Készítsd fel magad az új sulira.. Vásárolj be tanszereket, új ruhákat ( ha megengedheted magadnak), alakíts ki magadnak egy új stílust, ha szereted a mostanit, akkor tökéletesíts rajta. Tarts egy szépség napot, hozd kicsit rendbe magad, ha gondolod, még edzeni is elkezdhetsz. Készülj fel mentálisan is, írogasd össze, mi van most és milyen szeretnél lenni, stb.. írtad, hogy nem akarsz olvasni, de egy két önismereti dolgot nem ártana.. Ha ezeket megcsinálod, megnő egy időre az önbizalmad, magabiztosabban indíthatsz az új suliban és lehet, hogy barátaid is lesznek, a korábbival ellentétben. És persze, ha csak magaddal törődsz, a 8 nap nagyon hamar el fog telni.
2013. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm a választ de már bevásároltunk, ruhákat is :) Próbálgattam hajviseleteket is és meg is találtam azt ami tetszik. A stílusommal én meg vagyok elégedve: tetőtől talpig feketében :D Gondoltam arra is hogy egy kicsit formába hozom magam de egyedül nem szeretnék úgyhogy majd a gimiben járok kosáredzésre szeptembertől :)
2013. aug. 24. 15:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Tanulj angolul. Jó angoltudással kitágul előtted a világ, és a munkák 80%-nál elvárás.

Nem egy rossz ötlet, ha az ember hasznosan tölti a nyarait.

2013. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja igen... Az hogy nem voltak barátaim az szerintem nem az én hibám volt :(
2013. aug. 24. 15:10
 10/12 anonim válasza:
kezdj el futni naponta és felfrissit
2013. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!