Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, akit elhagytak...

Van itt olyan, akit elhagytak a barátai és nincs élete huszonéves fiatal létére?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 22:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok még 20 éves(leszek hamarosan) és nem hagytak el csak úgy tűnik basznak rám... életem van, de hogy milyen, az más kérdés. Sokszor érzem magányosnak magam, meg hogy nem ér semmit amit csinálok és én sem.. de próbálok azért pozitív maradni. Veled mi a helyzet kérdező?
2013. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, és teljesen egyedül élek. Senkim sincs a barátaimon kívül. Még sincs időm unatkozni, mert minden percem foglalt egész nap. Alig elég a 24 óra.
2013. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, a közelemben a régi osztálytársaim alig keresnek (szinte nem is), csak én őket, de már unom, hogyha valamit akarok közösen csinálni, akkor én keresem őket. Max 4 emberrel vagyok úgy, hogy sörözni járunk, de jóformán azt is én szervezem. Valamit csinálnom kellene ez ellen, jó barátaim csak az egyetemen vannak, ő értük mindent megtennék, de ez nem pótolja az itthoni szar életemet. Nekik olyan teljesnek tűnik az életük, boldogok én meg rágódok itthon, nem is merem nekik megmondani a helyzetemet.
2013. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Vannak/hszob
2013. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Mondjuk mindig is olyan "barátaim" voltak, akik nem sokat foglalkoztak velem, ha így jobban visszagondolok. De szerintem azok sincsenek jobb helyzetben, akiknek meg van egy csomó "jó" barátjuk. Nem egyszer volt úgy, hogy ismertem valakit, és úgy tudtam róla, hogy van egy csomó jó barátja, meg persze ő maga is ezt állította magáról. De ha picit jobban elbeszélgettem vele, akkor kibújt a szög a zsákból, hogy ezek a jó barátok valójában milyen barátok is. Mert mondjuk az ő fejére is szarnak a barátai, meg kihasználják, csak ő ezt elnézi nekik. Vagy mondjuk az ő barátai is rivalizálnak vele, meg megváltoznak, mások lesznek, hanyagolni kezdik őt, csak elnézi. Elnézi, mert ha nem nézné el, akkor nem lennének barátai. Persze nem végeztem felmérést, hogy ez tényleg így van-e, de úgy gondolom, hogy nincsen olyan hogy igazi meg örök barátság (tisztelet a kivételnek). Egyszerűen ha van barátod, akkor el kell nézned a hülyeségeit, el kell nézned h lehet h pont szarik a fejedre, el kell nézned h kritizál, kiemeli a hibáidat mert neki az jól esik, verseng veled folyamatosan h ő jobb nálad, beéget mások előtt..stb. Nekem azért nincsenek mert én ezt nem tűröm el senkinek. Úgyhogy inkább tartson mindenki egy gyökérnek, meg antiszociálisnak amiért nincsenek barátaim, de én nem fogom senki seggét nyalni, meg jófejnek lenni vele, akkor is amikor ő épp pont tojik rám. Vagy tán én gondolom rosszul?
2013. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hááát, érdekes gondolatok. Én ugyanúgy elnézek sok dolgot, de nem bánom, inkább elnézem, hogy alig keresnek itthon, mint ne legyen senki akivel beszélhetek. A barátság arról is szól főleg fiúknál, hogy osztják egymást beszólnak, leszólják egymást stb. Amíg naponta beszéltek addig nincs gond. A Nőknél ebből már botrány van hetekig. El kell nézni dolgokat, hogy hosszú legyen a barátság. Bizakodok nem én élek álomvilágban, hogy hiszek az ilyenekben, remélem részem lesz majd benne. :D
2013. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy értettem az antiszociálisat, hogy abszolút nem beszélgetek senkivel, mert sok olyan ember van, akikkel jól elvagyunk, eldumálunk, elhülyéskedünk, de ettől még nem tartom őket a barátaimnak, inkább csak nagyon jó ismerősöknek. A barátsághoz viszont a beszélgetésnél több kell.

A fiúknál meg naná, hogy totál más minden, néha én is lennék fiú, mert valahogy könnyebben megy ez a barátkozós dolog nálatok :D De már egy jó ideje inkább kerülöm a fiúkkal való haverkodást is, mert a fiúk meg mindig többet gondolnak bele a kapcsolatba, mint én, nem tekintenek barátként rám teljesen, úgy meg nem az igazi.

A "nézzük el a barátaink hülyeségeit" dolgot sem úgy értettem, hogy valaki egy aprót hibázik és akkor vége a barátságnak. Hiszen emberek vagyunk, hibázunk, és mindenkinek megvannak a maga hülyeségei, ez tény. De nekem sajnos eddig mindig olyan barátok jutottak, akik nemcsak egy kis hibát követtek el a barátságban. Én a barátaimat nem szoktam becsapni, a titkaikat elárulni, kihasználni őket, kunyerálni tőlük pénzt, kaját, nem szoktam őket a csicskásaimként kezelni, és nem szoktam őket kibeszélni a hátuk mögött. Az ilyen nem barát.

2013. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Aztaa, hát te tényleg kifogtad a legdurvább embereket. Ha ilyen pénzt kunyerálós, kihasználós, csicskáztatós emberek lennének a "barátaim" én is elgondolkodnék a dolgokon.
2013. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát a sok rossz tapasztalat ellenére is, azért bizakodó vagyok én is, hogy előbb-utóbb azért találok olyan embereket, akik tényleg normális barátaim lesznek. Szóval a kérdezőnek is még annyit üzennék, hogy fel a fejjel, pozitívan kell a jövőbe nézni, és nem szabad semmit sem erőltetni, csak nyitottnak, barátságosnak maradni, mert ki tudja mikor ismered meg a leendő barátaidat :)
2013. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A Tökös Kappan válasza:
Nekem sosem voltak olyan igazi barátaim, inkább csak haverok, de hamar lemorzsolódtam. Mondhatni az egész életem magányosan telt, de úgy érzem, hogy ez így jó. Én szeretem ezt. Persze lehet, hogy azért érzem így, mert a részemmé vált már, és félnék változtatni rajta.
2013. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!