Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom tovább, ahogy...

Nem bírom tovább, ahogy bánnak velem az emberek, szeretnék ugyanolyan ember lenni, mint mások, mit tehetnék? 18/F

Figyelt kérdés

Furcsán viselkednek velem az emberek. Fiatalok nyomoréknak néznek, elfordulnak tőlem, utcán a felnőttek és a fiatalok is néha rendkívüli módon megbámulnak. Ha valakivel megpróbálok megismerkedni, összehaverkodni, mindig kudarcot vallok. Főleg a fiatalok viselkedése esik rosszul, ahogyan egyszerűen rám tekintenek, úgy mint valami leprás undorító senkire kb. legalábbis így veszem észre. Arra vagyok jó nekik maximum, hogy legyen kin rosszindulatúan röhögni, meg pletykálkodni a háta mögött.

Teljesen egyedül vagyok, és nem másokat hibáztatok, tudom, hogy biztos velem van a baj, de nem tudom mi, pedig egy csomószor ezen gondolkodok. Elmondani őszintén meg senkinek nincs ideje, kedve.

Mit tegyek, hogy megértsem mi az emberek gondja velem, és hogyan változtassak rajta?


2013. szept. 10. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi külső látható rendellenességed,akkor önbizalomhiányban és kisebbségi érzésben szenvedsz.Ezen csak te magad tudsz változtatni belsőleg.A szüleid hogyan viszonyulnak hozzád?
2013. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a lehelleted rendben?

az nagyon sokszor adhat okot elzárkózásra.

2013. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem rendben van, de annak nincs köze hozzá az biztos, mert már ránézésre elmegy tőlem a kedve mindenkinek kb.
2013. szept. 10. 21:02
 4/11 anonim ***** válasza:

ennyire nem lehetsz előnytelen külsejű. ezt nem értem.

küldj egy képet, ha gondolod privátban.

2013. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Többet kéne rólad tudni ahhoz, hogy tanácsot lehessen adni. Írj magadról, és arról, te miben látod a probléma lényegét.
2013. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul hasonló, hogy azt hiszem néha, hogy engem nevetnek ki, bámulnak meg, mondanak valamit rólam, stb. Pedig semmilyen furcsasággal nem rendelkezem a külsőmet tekintve szerintem... Úgyhogy elképzelhető, hogy csak beképzelem, hogy rólam.
2013. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, ha gondold írj, beszélgessünk
2013. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
velem is ez van,pedig rám azt mondják hogy kifejezetten csinos csaj vagyok,de nekem viszont elég nagy önbizlomhiányom van,és pont ma írtam erről egy kérdést,úgy érzem mindenki lenéz,foghegyről beszél velem,de lehet én is csak beképzelem,mert én egy bizonyos fokú tiszteletet elvárok mindenkitől,a fiatalok meg alapból olyan hetykén meg felgmán beszélnek mindenkivel
2013. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hellinger féle családállítás, de gyorsan.
2013. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért bámulnak meg az emberek, miért néznek nyomoréknak? Szerinted?
2013. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!