Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak akkor olvasd el ha...

Csak akkor olvasd el ha türelmes és megértő vagy! Két kérdés: 1. Van esélyem? 2. Hogyan jöjjek vele össze? .

Figyelt kérdés

1. A srác (17) énekel és gitározik. Egy suliba járunk és ő híres akar lenni. A barátjával énekelnek dalokat és biztos, hogy sok lány oda van érte... Teljesen reménytelen, hogy összejönne egy nála 3 évvel fiatalabbal, igaz?


2.Ha van legalább 10% esélyem is, mit tegyek? A héten írtam neki fb-on, amire kedvesen válaszolt, de a második üzenetemet már meg se nézte... Azt mondják a fiúnak kell kezdeményezni, de ha tétlenül állok, várok nem lesz semmi. Észre se vesz... Az hogy suliba beszéljek vele... Sokszor gondoltam már rá, de kb. ez lenne.

-Szia

-Ismerlek?

És ez nagyon gáz lenne.

A barátaim nem tudnak megérteni, meghallgatni, azt mondják nem lehet rajtam segíteni... Hát...Az aki volt hasonló helyzetben vagy tud segíteni írjon, mindegy hogy hol.:)



2013. szept. 13. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 17 éves sráchoz még nagyon fiatal egy 14 éves lány.. bár biztosan nem lehetetlen és vannak ilyen kapcsolatok is, de azért ebben az életkorban még sok a 3 év különbség. Te maximum annyit tehetsz, hogy igyekszel barátként, ismerősként a közelében lenni, hátha mégis felfigyel rád. :)
2013. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársamnak(14) 20 éves barátja van és köszönik jól megvannak.
2013. szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem durva a 3 év korkülönbség.

Legyél szép,kedves,magabiztos, köszönj neki mindig egy széles mosollyal. :)

2013. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok. Az a fiú aki tetszik észre se vesz. Már egyszer beszélgettünk de nem volt nagy dolog. Próbálj meg összeismerkedni vele. Beszélgess vele sokat. Ha meg nem ismer mutatkozt be neki. És nem vagy fiatal. Az a fiú aki nekem tetszik 17 én meg egy hét múlva leszek 14. Sok sikert ;)
2013. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bocsika ha lelombozlak de ez tényleg elég reménytelennek tűnik...Nekem is volt mér ilyen és sajna nem jött össze.Azóta pedig már eltelt két év és boldog párkapcsolatban élek.
2013. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A legfontosabb, hogy legyél magabiztos, természetes és vidám :)

A mosoly a legszebb ékszerünk, nekünk nőknek, lányoknak.

Ha előjönne egy ilyen szitu, amit írsz, hogy megkérdezi, ismer-e, nevess egyet mondd, hogy na mi van, nem emlékszel rám? Aztán nevess megint, hogy vicceltél, vagy valami ilyen kis apró bolondsággal mentsd ki magad a cikis helyzetekből. A vidámság, a mosoly a nevetés egy olyan természetes és magabiztos kisugárzást ad, ami megfogja a fiúkat. Ha van lehetőséged beszélgess vele, esetleg ajánld fel a segítséged, ha van olyan lehetőség, amiben tényleg tudsz segíteni. Aztán majd kialakul :) Bár őszinte leszek ebben a korban a fiúk többnyire élvezik, ha körülzsongják őket a lányok, de azért nem lehetetlen :) És nem gáz az a 3 év, a mai világban meg főleg nem. :)

2013. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esély mindig van,mégha nem is sok.
2013. szept. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!