Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most koltoztunk el magyarorsza...

Most koltoztunk el magyarorszagrol (4-5 honapja).14 eves vagyok?

Figyelt kérdés
Most koltoztunk el magyarorszagrol(4-5 honapja)Anyukamal es Mostoha "apamal".14 eves vagyok termeszetesen jarok iskolabba (egyedul).Elso nap odajon 2-4 gyerek mi a nevem honan jottem...Es azota semmi ! Se Bartatom se szerelem se semmi !!! En csinalok valamit rosszul vagy mi a baj ? Nem tudok mas mit mondani csak magamat hibaztani !

2013. okt. 1. 12:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Hová költöztetek? Mert a legtöbb helyen azért 14 évesen nem a szerelem a fö téma.


Mellesleg ha idöközben nem beszéled a nyelvet, akkor nem tudnak veled mit kezdeni, és nem nekik kellene hozzád jönni, hanem neked nyitni feléjük.

2013. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia Angliaba koltoztem es csak 3 eve beszelek angolul alap szavak meg nyelvtan...DE attol is felek hogy oda megyek mondjuk valakihez es nem vagyok angol ki nevetnek vagy ilyesmi...
2013. okt. 1. 13:07
 3/11 anonim válasza:
100%
Ha odamégy, és megmondod, hogy nem vagy angol, de szeretnél velük beszélgetni, akkor nem nevetnek ki.
2013. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Uh..Hat nem tudom..Biztos vagy ebben ?
2013. okt. 1. 13:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinevetnek nevess velük, ennyi az egész.
2013. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is közeledj te, mondd el nekik hogy szeretnéd minél gyorsabban megtanulni rendesen a nyelvet, és ezért is szeretnél sokat beszélgetni. Nem fognak elhajtani, ha mégis akkor velük lenne baj nem veled. De szerintem megértőek lesznek, gondolj bele ha anno a te osztályodba jött volna egy külföldi, és ilyen kéréssel fordul hozzád, elküldöd a fenébe?

Próbálj meg jobban bízni bennük, csak bátran :)

2013. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nevessenek ki meg békénhadjanak mint jól elverjenek.

Majd kialakul. Gyakorlatilag még beszélni se tudsz angolul rendesen ,majd ha tudsz normálisan kommunikálni hidd el találni fogsz barátokat. Nehogy feladd már!! Elvégre magyar vagy és a magyarok a kreativitásról és találékonyságról híresek e világon.

Próbálj velük beszélgetni. Mond el hogy szeretnél megtanulni angolul. Hátha valakiből feltör a tanítási vágy.

2013. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
"Ha kinevetnek nevess velük, ennyi az egész." Es ha valami olyat mondanak jaj de hulye vagy vagy valami ilyesmi es nevetek...Kicsit gaz..Amugy koszonom a valaszokat !
2013. okt. 2. 10:20
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, azon mi a gáz, szerintem az a gáz ha mondják rád, hogy hülye vagy és elkezdesz bőgni mint egy kis elsős.
2013. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nyitottak feléd, te miért nem nyitottál feléjük? Angliában sokkal nyitottabbak az emberek, ne parázd túl. Neked kell igazodni az osztályhoz és beilleszkedni, nem fordítva. Amikor oda mentek akkor te mit csináltál? Simán rájuk kellett volna akaszkodnod egész napra "mutassátok meg mi hol van címszó alatt", akkor már rég benne lennél mindennek a sűrűjébe.
2013. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!