Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szabaduljak meg a magánytól?

Hogy szabaduljak meg a magánytól?

Figyelt kérdés
Tudom, járjak társaságba, legyek nyitot, stb. Ok. Szóval jelzem, hogy aki magányos az pont azért nm jár társaságba, mert nincs neki társasága. Mivel magányos, befordult, beszélgetni, humorizálni sem tud, mert már elkopott ez a képessége. Rokonok alig, ha vannak is, messze, barátok? Ha voltak is lemorzsolódtak. Párkapcsolatot meg ezért nem merek elkezdeni, mert egy magányos lúzerbe senki nem szeret bele, de has mégis, annyira unalmas, hogy nem marad meg vele. Szóval ez egyördögi kör.
2013. okt. 13. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon nagy baj van a hozzáállásoddal!Másképp kellene gondolkozni!Pozitívan!Ha pozitívan nyitsz a világ felé,akkor minden megfog változni!Próbáld ki!És azt tanuld meg,hogy boldog az ember nem mások által lesz,hanem saját maga által.
2013. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Velem is ugyan ez a helyzet! Mintha csak én írtam volna! :(
2013. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Több féle megoldás van. Pl.: van-e zenekar, akiért rajongsz? Menj el egy rajongói klubjába, és beszélgess róla az ottaniakkal. Egy közös témátok már van. Ülj be egy zenés szórakozóhelyre, és iszogass,(piánóban!) előbb-utóbb valakivel beszélgetésbe tudsz elegyedni. Még akkor is menj kikapcsolódni magán, vagy tömegrendezvényekre, ha egyedül vagy. Előbb-utóbb nem egyedül fogsz onnan távozni. Én így szereztem magamnak még barátokat, hogy rajongója lettem egy énekesnőnek immár 9 éve.

Egy biztos, hogy NE ÜLJ OTTHON! Akkor senki nem tudja, hogy létezel!

2013. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
...és ha falusi lennél, ahol semmi ismerkedési lehetőség sincs, de munkanélküliség az igen?
2013. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanez a helyzet velem is.:(
2013. okt. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szintén velem is :( az emberek sz#rba sem neznek :/
2013. okt. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Angelik@ ***** válasza:
53%

Ő saját magát nem nézi semmibe. Itt van a probléma. Ha lenne is olyan lány, aki ismerkedne veled, képes lennél felsorolni neki, hogy miért ne tegye...:D

Ez nem jó hozzáállás mucika.

Az első hozzászoló tökéletesen leírta mit tudsz a magány ellen tenni. Egy próbát tegyél, veszíteni nem tudsz. :)

2013. okt. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves Angelika, feltenném neked is a 4.-ként írt kérdésem.
2013. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Angelik@ ***** válasza:

Ott is emberek laknak ha jól gondolom. Én is vidéken lakok és nincs sok barátom, de nincs is rá szükségem hogy őszinte legyek.

A pénz az valóban sokat számít, anélkül nagyon kevés olyan hely van, ahol barátkozni lehet személyesen is. Ettől függetlenül akkor is azt mondom hogy merjen kezdeményezni és ne úgy álljon hozzá hogy lúzer és senki nem akar vele ismerkedni. Ez már szinte a beletörődés jelei, így nem fog változni semmi, még ha a lehetőség a szeme előtt is lesz, mert hamar megszokja a magányt.

2013. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így már pontosabb a válaszod, szerintem. ;) Abban egyet értek veled, h legyen optimista az ember. De ettől még tartós munkanélküliként falun, pláne ha nem tőzsgyökeres az ember, a remény nem sok. Nincs pénz utazni, kapcsolatot tartani más településen élőkkel.
2013. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!