Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem ezt? Ez normális...

Miért érzem ezt? Ez normális vagy kezdjem komolyan venni? Mi van velem? 16/L

Figyelt kérdés
Nem mondanám magamat egy rossz életű lánynak, a családom teljesen normális, szeretjük egymást, van rengeteg barátom akikre bármikor számíthatok, programok, bulizások, de még is sokszor rosszul érzem magam. Ez annyit takar, hogy sokszor elsírom magam a szobámban, vagy már rossz érzésem van ha csak 1 percre is egyedül vagyok. Társasági embernek tartom magamat, sok embert ismerek, de sokszor előtör belőlem, hogy engem senki sem szeret, senkinek sem kellek, senkinek sem számítok, észre sem vesznek, pedig valahol tudom hogy sok emberre számíthatok, de még is egyedül érzem magam.

2013. okt. 23. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Lelki probléma.
2013. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nagyon nem normális. Mindened megvan,mégis rossz a kedved. Azok mit szóljanak,akik tényleg abszolút magányosak barát,család,bulik,programok nélkül? Szerintem te inkább örülj,milyen jó a helyzeted.
2013. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a lányok minden hülyeségen képesek sírni.
2013. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is hülyeség, sőt már szánalmas.. ezért kérek tanácsot
2013. okt. 23. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
De miert nem jo egyedul??? Az ilyen lanyokat, akik ennyire nem birnak egyedul lenni, altalaban arra hasznaljak a fiuk, hogy jol megdugjak oket, aztan csa.. Ezt gondolom nem akarod. Fogd fel, hogy ertekes vagy, meg akkor is, ha mondjuk ugy jarsz, mint Tom Hanks, a Szamkivetett-ben :) es mondjuk meg rosszabbul, mert senki nem talal rad egesz eletedben, persze ennek kicsi a valoszinusege :) Ne azon merd a sajat ertekedet, h masok mennyire/mennyit szeretnek veled lenni, vagy mennyit keresnek teged/mennyit irnak neked a FB-on! Mert az egy baromsag.. neha igenis JO tok egyedul lenni par orat! Amugy szinte 100%, hogy hamarosan "kinovod" ezt a korszakodat es minden megoldodik. Addig is tarts ki es ne rezelj be, ha kicsit egyedul vagy :)
2013. okt. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!