Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi tévő legyek? Nem akarok...

Mi tévő legyek? Nem akarok élni, utálok mindent.

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyre jobban halmozódtak a problémáim..mind anyagi téren, mind a párkapcsolatomban és a munkahelyemen is, valamint ez mellett a suliban is meg kell állnom a helyemet..külföldön élek a barátommal, vagyis még nem lakunk együtt, de itt rajta kívül nincs senkim. Vele is adódnak problémák abból adódóan, hogy állandóan stresszes vagyok, és sokáig dolgozok..ezért csak 7végén látjuk egymást. Aztán jönnek a viták abból hogy én mindig fáradt vagyok és sose csinálunk együtt semmit..nem tudom, már hogy hogy kéne ezeket a problémákat megoldani, még sorolhatnám amúgy..de egyre tanácstalanabb vagyok. Sokszor gondolok arra, hogy megölöm magam, bár még konkrét tervem nincs. Itt ugye nem kapok tanácsot ez ügyben. Egyre inkább értelmetlenebbnek tűnik az életem..nem tudom, mit értettetek belőle, de nagyjából az a lényeg, hogy nem tudom hogy hogy lábaljak ki ebből a helyzetből, mert az utóbbi időben ez csak egyre rosszabb..

köszi az értelmes válaszokat.


2013. nov. 2. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

Üdv a klubban,szerintem az emberiség nagy része pont így érzi magát mostanában,csak annyi különbséggel,hogy országoktól függően más a nép mentalitása ...te még örülj,hogy nem itthon kell nézned a gondokat!!Ahol már jól működő rendszer van ,azért én már összetenném a két kezemet!!A párkapcsolatodhoz sok sikert ,remélem megtudjátok beszélni!!A szeretet mindent képes legyőzni,ezt ne feledd!! ;)

2013. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__2..


Ő is nagyon meg akart halni, aztán pár hónap múlva írt egy kommentet, hogy örül, hogy nem tette meg.


Érdemes olvasgatni.


Szerintem annyira nem lehet nagy a probléma, csak ki lehetsz merülve. Meg kellene próbálnod kicsit pihenned, és kimozdulnod a friss levegőre a pároddal valamelyik hétvégén.

2013. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!