Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak a szabadidőmben?

Mit csináljak a szabadidőmben?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat dolgozom, ez temérdek energiát igényel, és amikor itthon vagyok, tulajdonképpen csak vegetálok. Nincs energiám bármihez hozzáfogni, de így túl "üres" az életem. Mit tanácsoltok, mihez kezdjek? Olvasni szoktam, illetve a napokban elkezdtem webprogramozni (nem értek hozzá). Olyan dolgokra lenne szükségem, ami nem merít ki jobban, de mégis kitölti ezt a kis időt.
2013. nov. 4. 17:42
 1/2 anonim válasza:
Ha van lehetoseged,lovagolj! Nagyon megnyugtat,elfeledteti a gondokat,es pihenni is tudsz kozben,mert nem kell komolyan csinalnod,ha nem akarod.Egy nyugodtabb,idosebb loval ez jol menne,es a loban talalsz egy igaz baratot.Ok mindig oszintek! :) (persze ez csak az en tanacsom)
2013. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőre az olvasást akartam javasolni, de mivel azt amúgy is szoktál, ajánlom még a sétálást vagy a biciklizést. Ha nem november lenne, a kertészkedést is javasolnám, vagy bármit, ami természetközeli. De az olvasás a legjobb.
2013. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!