Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen szar az élet?

Miért ilyen szar az élet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez egy örök filózófiai kérdés.De egyébként nézőpont kérdése a dolog....
2013. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért? Ilyen szar az élet?
2013. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint azért, mert nem lehet mindenkinek happy end a befejezés és az odáig vezető út sem...

Én megrögzött pesszimista vagyok, nem változtathat semmi ezen. Az empátiám gyakorlatilag nulla, nem érdekel mások szenvedése, de gyakran még az örömükben sem tudok osztozni. Sőt, legszívesebben elrontanám azt.

Első kapcsolatomnak két hónapja lett vége és nem tudok lépni, ugyanúgy szeretem a lányt. Hiába hallom a szokásos kliséket, hogy "az élet megy tovább", "majd csak találsz mást", ebben nem hiszek. Őt szeretem, de ő már nem... Így számomra is ez az élet. De ezt olvasva a többség azt hiszi, hogy sajnáltatom magamat, pedig nem. Én csak leírtam a fejemben lévő valóságot. Mert úgyis az számít, nem az amit a többiek tapasztalnak.

2013. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

jaa, hát így könnyű szrnak nevezni az életet, ha szerelmi csalódásod van. De anélkül ! na az miért?

olyan szép a világ.. a fák, a madarak, a csillagok..

2013. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Amikor nem voltunk együtt akkor is tré volt számomra.
2013. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amúgy azért, mert az emberek 90%-a nem tudja hogyan kell élni és élni hagyni.Csak mások b.aszta.tása, uralása a cél, hiábavaló célok, dolgok hajszolása.Stb.Spirituális emelkedés, nulla, minek az, az állat is megél nélküle..Aztán meg nyávognak.Na, ezért sz@r.
2013. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
2013. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5%
na látod öreg erre való a sör meg az asszony verés. mielött lepontozmátok hozzá teszem:( főleg asszonyoknak írok tanácsot) a jó asszony mindent megbocsát.
2013. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De csak egyszer!
2013. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

mert ilyennek látod, ilyenek a gondolataid, erről agyalsz mindig.

változtass magadon, és nézd meg, kinyílik egy új világ körülötted.

2013. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!