Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lenne kedve valakinek beszélge...

Csigu kérdése:

Lenne kedve valakinek beszélgetni? Magányos vagyok.

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod.. bár kicsit részeg vagyok.
2013. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mint ahogy ez ránk jön szilveszterkor. Retekbe, hogy itthon rohadok...
2013. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mondj valami témát? Fiú/ làny vagy? Hány éves?
2013. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Retek ez a világ, miért lettünk ilyenek?
2013. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Arimateia válasza:

Én is magányos vagyok.


Te miért?

2013. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ő már nem fog válaszolni, szerintem privátban megtalálta az igazit. :) BÚÉK neked helyette is! :)
2014. jan. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A francba...nem kaptam értesítést a hozzászólásokról:( 31 éves nő vagyok, sajnos egyedül telt a szilveszter, de túléltem:)
2014. jan. 1. 11:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet nincs beállítva. Engem kifejezetten idegesít, ha értesít róla, ha érdekel, visszajövök... :)


Hát sokan megszívtuk a szilvesztert, mennyi elkeseredett kérdés volt... Engem az utolsó pillanatban megtalált egy személy, tehát elbeszélgetettem az éjszaka alatt.


Nem szabad túlzottan ráhangolódni erre a szilveszter dologra, hiszen ugyanolyan nap, mint a többi, örülj inkább a mai munkaszüneti napnak! :)


Meg igazából még bármit be lehet pótolni.

2014. jan. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincs valami hű de sok barátom, de a szilveszter egész jól telt. Kockultam, hajnalban megnéztem két filmet is, utána kidőltem. Viszont az ébredés az szörnyű volt, mert egyből jöttek a negatív gondolatok. Eszembe jutott, hogy a mai nap lehet, nem fog telni sehogy, mert nem tudom, rá fog e érni egyáltalán valaki, az is lehet, hogy nem:( Nagyon sokat voltam az utóbbi években egyedül bezárva ide a lakásban és ha már csak egy napot is így kell eltöltenem, attól nagyon kikészülök. Minden nap elmegyek valahová, akár egyedül is, hogy ne kelljen itthon lennem, de ma semmi sincs nyitva. Úgyhogy felmegyek a mamámékhoz jobb híján. Nem tudok a szobában ücsörögni, ez van, nem megy tovább. Ráadásul idegesít ez a 2014 is, mert nem tudom, milyen év lesz. Jó, vagy sz@r? Amúgy már egy kicsit lenyugodtam a tudattól, hogy elmegyek valahová. Menjetek el ti is valamerre.
2014. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetnék, csak nem akarlak a problémáimmal terhelni...:(
2014. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!