Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magam alatt vagyok,...

Nagyon magam alatt vagyok, olvassátok el ezt és megpróbáltok segíteni? Www. Tumblr.com/blog/loveburningdesire

Figyelt kérdés

SEGÍTSÉG NEM BÍROM!!!!!

[link]



#erős #magány #életuntság #élet rombadöntés
2014. jan. 15. 00:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom elolvasni, mert be kellene jelentkezni, de nekem ehhez nincs felhasználóm.
2014. jan. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Mi lenne, ha idemásolnád a kérdésedet? Én se fogok emiatt regisztrálni.
2014. jan. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Es mi lenne ha nem itt reklamoznad a tini oldaladat?
2014. jan. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ennyi van leírva, bíráljatok ti, mert én egy 13 éves hatalmas problémáira nem tudok már mit reagálni ...



HELP!!!

Nagyon magam alatt vagyok, arra gondolok, hogy milyen lenne egyszerűen feladni. Mindent. Ezeket a problémákat, az embereket, a magányt, ezt az életet..

Csak problémáim vannak, nincsenek barátaim, és egy nagyon buta lúzer vagyok. Egyszerűen nem értem, mi értelme élni? Miért élek én, ha az élet számomra, nem jó, nem tudom mit akarok, mindent akarok, de ezzel egyszerre semmit sem!

Teli hibával az életem és semminek sem örülök már.. mindenki azt mondja buta vagyok. És nem viccből, kezdem azt hinni, hogy tényleg. Semmi célom nincsen. Semmit nem tudok. Értelmetlen ez az egész sz ar, amit mások életnek neveznek.. Akkora baromságokat csinálok. Például: kibeszélek valakit a háta mögött, tudat alatt tudom, hogy az illető el fogja mondani annak az embernek akiről neki beszéltem, de ez nem állít meg abban. Egyszerűen csak k urva nagy bakikat csinálok.. és mindig is így volt ..

Nincs mit csinálnom, folyton unatkozom, mert nincs semmihez se kedvem, de közben meg élni akarok.

Teljesen kétségbe vagyok esve, de közben olyan nyugodt is vagyok, mert olyan messzinek tűnik minden, az élet. Valahol legbelül fel akarok állni, és elkezdeni élni, boldogan, de ez is olyan messze áll, feladni könnyebb…

SEGÍTSÉG!!!!

Jan 14th, 2014

2014. jan. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy leírtad, én sem tudtam megnézni, belépni meg nem fogok ilyen miatt.

Kedves Kérdező!

Ugyan vedd már a fáradságot, és itt írd ki a kérdésedet, mert ha segítséget vársz, akkor ne a segítségedre sietőktől várd már el, hogy kutakodjunk fene tudja milyen oldalakon.

2014. jan. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bár én sem jelentkeznék be egy ismeretlen oldalra, de aki belinkelte a levelet annak köszönöm. Nem veszítettem vele semmit, mert megint egy nagy életunt fiatal.

De válaszolok a kérdésedre:

Minden 14 éves így érez egyszer-kétszer. Majd kinövi.

2014. jan. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk: Gondolkodj el az élet értelmén! Kezdd például azzal, hogy nem kell mindenféle idióta oldalra felregisztrálni, keresd normális emberek társaságát, tűzz ki valami célt, vagy legalább keress valami motivációt az élethez! Nem olyan nehéz ez, mindannyian megéltük már egyszer kétszer... :)
2014. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó kommentelőnek! Igyekszem, megpróbálom :-)
2014. jan. 15. 16:51
 9/14 A kérdező kommentje:
A többi válaszadónak pedig üzenem, hogy ezek általános problémák, sok tini ilyen dolgok miatt lesz depresszíós, és követ el öngyilkosságot, szóval nem kéne leszólni mindent. Az, hogy miért nem tudtam leírni link nélkül, egyszerűen megválaszolható, az oldal nem engedte, de ez önöket nem hiszem, hogy érdekli, menjenek és folytassák a tinik kritikálását, és gondoljanak vissza a fiatalkorukra, az biztos problémamentesen tellt el, nyilván minden helyzetben tudták, hogy mit hogyan kell csinálni.
2014. jan. 15. 17:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Wow ez az önöző forma.
2014. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!