Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sikerült fejlődést elérnetek...

Sikerült fejlődést elérnetek vagy valamilyen változást?

Figyelt kérdés

Rengeteg ember ír ki kérdést, hogy magányos, javult már a helyzetetek?


Nekem még nem, kb. egy éve írtam ki egy kérdést.


2014. febr. 14. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is kértem itt már ebben tanácsot, 3 éve költözés miatt. Nagyon magányos voltam, nem volt munkám, nem ismertem senkit, maradt a négy fal.


Azt javasoltátok, hogy találjak hobbit magamnak. Kreatív boltba mentem, meg is találtam azt ami le tud kötni.

Otthon már nem unatkoztam, a férjem hétvégente hazajárt, már volt kedvem kimozdulni ismét.


Azóta változás? A férjem munkahelyet váltott, minden este itthon van, én a kérdés kiírását követő hónapban elhelyezkedtem, tehát teljesen megváltozott az életem. Már itt is vannak ismerőseim, úgyhogy van kiút.

2014. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyfelől javult, másfelől nem. Manapság többet foglalkozom a családommal (szülők, nagyszülők) és barátaimmal, és ez nagyon jól esik nekem is. Számíthatok rájuk, valamint ők is rám. Viszont szeretnék párt is találni, ami nem igazán akar összejönni, pedig régen itt lenne az ideje.
2014. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem írtam ki erre kérdést sosem, de nagyon magam alatt voltam és azért is jártam fel ide sokszor, mert olvastam mások írásait, próbáltam megfogadni a jó tanácsokat.

1,5 év után elhelyezkedtem dolgozni. Már attól is jobban éreztem magam, hogy el kellett járnom ügyet intézni és emberek között voltam újra. Szinte kinyílt újra a világ előttem hosszú idő után.

2014. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Javult, de nem eleget. Folyamatosan dolgozni kell rajta, s meglesz az eredménye.


Megkérdezhetem, hogy ez alatt az 1 év alatt tettél is valamit a változásért?

2014. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem javult :(
2014. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan lehet feladták azóta,és már nem tudnak írni.
2014. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!