Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha az önsajnála...

Mit csináljak, ha az önsajnálat és a folytonos rinyálás miatt lassan elvesztem az egyik legjobb barátomat?

Figyelt kérdés

Megígértem magamnak, hogy előtte mindig erősnek mutatom magam, de nem ment, elkezdtem neki is sírni többször is, és megunta.

Félek, hogy kifacsarom őt is, mint minden egykori ismerősőmet.

25/F


2014. febr. 17. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
hát akkor szakísd mreg a kapcsolatot vele..mert ha cserben hagy,és elfordul,akkor az ilyen nem barát.állj a sarkadra,tűzz ki célokat,és még talán normális emberek ismeretségére is szert tehetsz.az önsajnálat pedig tényleg nem nyerő,mivel saját magadat is felemészted ezzel.vagyis ahogy gondolod
2014. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne rinyálj neki. Az önsajnálat legrosszabb dolog, amit tehetsz és csak a saját életed teszed tönkre vele, nem vagy egy 2-3 éves kisgyerek aki a seggét veri a földhöz, ha nem vesznek meg neki valamit, te most pontosan ezt csinálod az önsajnáltatással és ezzel mindenkinek csak az idegeire mész és még csak pozitív eredménye sem lesz, mert senki nem fog odaülni hozzád és megoldani a problémáidat helyetted. Ideje lenne már felnőni, mindenkit érnek csalódások, csapások, de mi lenne, ha mindenki egyből egy picsogó pelenkássá változna miatta?

Gondolkodj el ezen és akarj változtatni, ne erősnek akarj látszani, mert úgyse fog menni, hanem megoldani akard a problémáidat.

2014. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom őt is elveszíteni, ennyi. Régen olyan jókat beszéltünk, most meg nálam ez átmegy rinyába. Amúgy hozzászól a képeimhez, meg ilyesmi. Csak nem tudom, hogy tudunk e még normálisan beszélni.
2014. febr. 17. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:

mért sírsz?

mi a baj?

depresszió kínoz talán?

2014. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A rinyáló férfinél nincs rosszabb. Az egyik haverom is rinyagép volt egy bizonyos időszakban, és magam is meglepődtem, mennyi türelmet felemésztett ilyenkor. Amit csak tudsz, azt emészd meg egyedül, és akkor vedd igénybe a barátokat, ha már nagyon muszáj. Elvégre férfi volnál vagy mi a szösz.
2014. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!