Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha pár év múlva lehetséges...

Ha pár év múlva lehetséges lenne vissza vonulni egy teljesen virtuális világba akkor megtennétek?

Figyelt kérdés
Most fejlesztik az Oculus Rift-et és ez már nagyon közel áll ahhoz, hogy ténylegesen benne legyünk egy virtuális világba.
2014. febr. 23. 17:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

Nem, tudod miért? Mert egyes elméletek szerint, mi magunk is egy ilyen modellben élünk. Szóval lehetséges, hogy egy magasabb életforma létrehozott egy szimulációt, ami a mi világunk. Nem véletlen a mátrix film sem, volt honnan ötletet venniük. Szóval ha mi is létrehoznánk egy tökéletes digitális világot, akkor sem lenne értelme belépni oda, mert lehet, hogy már most is ilyenben vagy.

Amúgy nem vagyok elmebeteg :D

2014. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
12-es. Sok igazságot írtál. Akkor mi a helyzet a vallással?
2014. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Értem hogy mire írtad de én nem azert linkeltem hanem sima erdekessegbol. Az hogy matrixban vagyunk nem befolyasol semmit, persze szerintem ez baromsag
2014. febr. 23. 23:41
 14/24 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz. Szeretek élni, szeretem a természetet, kézzel fogni a dolgokat.
2014. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Már most is egy virtuális világban élünk, 0 döntési szabadsággal.
2014. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem. Az én életem nem monoton és szürke, hogy ilyenben kell, hogy megtaláljam a szabadságot. Én menekülés és a könnyebb út helyett Alakítok.
2014. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én egy gyűrűk ura világban szívesen élnék, de előtte befejezném ezt az életem mert nem szabad feladni és a könnyebb utat választani, hanem meg kell birkózni a problémákkal:)
2014. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Miért kellene menekülésként felfogni, lehet, hogy pont ez lenne a probléma megoldás.


Egy újabb érdekes link:


[link]


Engem teljesen felspanolt az egész.

2014. febr. 25. 08:13
 19/24 anonim ***** válasza:
Debizony, hogy az. Menekülés az unalmas életed elől. Köpönyegforgatás, bábjáték.
2014. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Ha valakinek unalmas az élete és egy ilyen virtuális világban "kiteljesedik", tehát elbírja foglalni magát akkor az miért menekvés? Szerintem ez korlátolt nézőpont.


Mindenki azt fújja, hogy az élet szép nagyszerű, pedig a többségnek szar és szenvedés, jóformán saját magukat csapják be.

2014. febr. 25. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!