Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan magányosan érzem magam!...

Olyan magányosan érzem magam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először a családomról:

Anyám alig látom, ha mégis nem méltat figyelemre.

Apám már elköltözött tőlünk, néha beugrik kajáért, de akkor is folyton belémköt, az önbizalmam rombolja. Buta vagyok.

Mamám délelőtt főz, és egész délután sorozatokat néz a szobájában.

Papám egész nap kint van a kertben és bütyköl.


Aztán a "barátaim". A legjobb barátnőm, akire legtöbbször számíthatok is, a világ másik végén jár egyetemre.

A többi felszínes kapcsolat, nem számíthatok rájuk.


Senki nem törődik velem, nem ér rám. Én meg szép lassan beleőrülök a problémáimra, amiket senkivel nem tudok megbeszélni, és a magányba. :(



2014. febr. 23. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez elég rosszul hangzik, ne fordulj ennyire magadba. Biztos a szüleid is szeretnek, csak beszélned kell velük. A barátokkal is beszélhetsz, attól, hogy felszínes a kapcsolat, még írhatsz nekik, beszélhetsz velük.
2014. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privátba,egy netes barátságot tudok vállalni:)
2014. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
melyik városban laksz? milyen barátokat keresel? ha keresel egyáltalán. ezt kellene tenned.
2014. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szegénykém! :( Próbálj ki valamilyen új hobbit, vagy menny önkéntesnek. Ott ismerkedhetsz új emberekkel. Tudom ez nem ilyen egyszerű, de mást nem tudok. Talán keress egy pszichológust.
2014. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Tanulsz vagy dolgozol? voltam hasonló helyzetben. Ezen túl kell lépni. Iratkozz be tanfolyamra (ha megteheted) menj el kirándulni szervezett programokra (szoktak ingyenest is szervezni) vagy önkéntesnek. Ennyi jutott eszembe most. Esetleg írj rá régi barátokra stb.
2014. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el bulizni, vagy kocsmázni az osztálytársaiddal. Idővel nagyon sok embert ismerhetsz meg.
2014. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemed? Korod? Tanulsz még, vagy dolgozol?


Keress valami hobbit, sok emberrel hoz össze.

2014. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!