Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van vkinek kedve beszélgetni,...

Káré Zoltán kérdése:

Van vkinek kedve beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
24/F szegedi vagyok és amiota meghalt a barátnöm azota nem tudok ugyanugy ismerkedni,társalogni emberekkel mint azelött :(( visszafogott csendes srác vagyok..
2014. márc. 22. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
nézd, én nem akarok hazudni neked, tudom, nagyon nehéz lehet de... tovább kell lépni :/ Nehéz lesz, de nem érsz el vele semmit, ha csak rágódsz és ezért zárkózott leszel, csak magadnak ártasz. Nem kell azonnal, de lassacskán szerintem próbálj meg visszaállni a régi kerékvágásba. Én biztos ezt tenném, de ne adja isten hogy ilyen helyzetbe kerüljek :/
2014. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Megértem a gyászod, de túl kell ezen lépni, ha mégoly nehéz is... ez nem azt jelenti, hogy el kell feledd (sőt), de nem lehet ennek az árnyékában leélni egy életet... (Értsd úgy, ahogy gondolom)
2014. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van.. köszönöm a válaszotokat.. de az a baj hogy mondani kōnnyebb mint megtenni.. :( probáltam már sok féle "modszerrel" elfelejteni az emlékét,vagy hogy könnyebb legyen tovább lépni de sajna nem ment.. azota teljesen zárkozott,visszafogott lettem....
2014. ápr. 2. 03:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!