Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok mondani egy jó...

Tudnátok mondani egy jó társkereső oldalt, ahol fiatalok vannak?

Figyelt kérdés

7 hónapja ért véget egy kapcsolatom. Úgy februárig nagyon jól elvoltam, élveztem hogy egyedül lehetek, többet sportoltam, szakkörre jártam. Azóta viszont valahogy eluralkodott rajtam az egyedüllét.. Lehet(szinte biztos) hogy köze van ahhoz is, hogy majdnem az összes haverom kapcsolatban van, és nagyon ritkán járunk csak össze, és emiatt borzasztóan unatkozok minden nap. Így sokszor rossz kedvem van, amit nem szeretek. :D

Kisvárosban élek, és hát nem tudok túl sok helyet ahol ismerkedni lehetne..

Ezért gondoltam, talán kipróbálhatnám az interneten való ismerkedést. Még sose csináltam ilyet, nincs benne tapasztalatom. Tudnátok ajánlani valami jó oldalt, ahol kb. korombeliek vannak?(ha van ilyen)

Jaa, 18 éves vagyok és fiú :D


2014. ápr. 10. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Társkereső, beírod googleba... van millió oldal, bár kétes, hogy mennyire működnek olyan téren, hogy a legtöbbje fizetős.
2014. ápr. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Éppen ezért írtam ki a kérdést.
2014. ápr. 11. 12:22
 3/3 anonim válasza:
love.hu
2014. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!