Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elpocsékolom a gyerekkorom....

Elpocsékolom a gyerekkorom. Hogy nézek így majd a tükörbe?!

Figyelt kérdés

Nem találom a helyem a társadalomban, az igazi nőt máig nem találtam meg, a partilotyók meg rohadtul hidegen hagynak, és most nem rég vesztettem el a legjobb barátom. Ez van most. De eddig is hasonló volt a helyzet, nem találtam soha a helyem, mindig inkább csak elnyomtam a magány és egyedüllét érzését, pl vettem egy xboxot, jó volt ~1 évig aztán megint minden a régi, akkor egy ps3-at, ugyan az. Csinálhatnám még tovább, de hülyeség lenne. 12 éves koromban kezdődött és úgy 16-7 ig vígan elvoltam itthon, gépezés filmezés stb... de az utóbbi években egyre szörnyűbb. Most már 20 éves vagyok, és itthon ülök, ValóVilágot nézek kínomban.


Mindenki csak bulizik meg beb*szik, nekem ehhez rohadtul nincs kedvem...Kisvárosban lakok, semmi más elfoglaltság kb. Talán egyedül az edzés (konditerem) ami enyhíti ezt az egészet néhány órára, de azt legalább szeretem.


Valaki van még így? Hogy oldottad meg, vagy dolgoztad fel? Ha ez így megy tovább, hogy fogok majd elszámolni magammal?!



2014. máj. 3. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy, nem gyerek
2014. máj. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj dolgozni, ismerj meg új embereket, és menj velük szórakozni. Mindenen lehet változtatni, csak akarni kell. Minden kezdet nehéz, de utána már lesznek barátaid.
2014. máj. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy nézel tükörbe, ahogy eddig is tetted.
2014. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2014. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Iskola? Egyetem? Sakma? Munka? Ezekkel mi van?
2014. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

első: akkor lesz felnőtt valaki, ha saját magát tartja el, és önálló élete van (nálam legalábbis így van, szóval még a "gyerek" kategóriába esek bele).


Amúgy járok iskolába, de az ilyen okj-s sz*r, és olyan gyökér osztálytársak vannak, hogy a hajamat fogom. 2 véglet: a páva partiratyik és a no life kockák. Én meg vagyok a köztes :/ Majd nyáron talán elmegyek diákmunkára és ott hátha lesz valami, ez az utolsó reményem most.

2014. máj. 3. 11:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló helyzetben nem a szórakozás segített, hanem komoly kihívások és komoly ügyekért komoly felelősség vállalása. Akkor van miért élni, az elektronikus játékszereid csak mentális maszturbációnak nevezhetők, nagy csoda lenne, ha nem égnél ki velük rövid úton.
2014. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is kb így vagyok. 12 éves koromig minden fasza volt, utána megváltozott minden, de úgy 15-16 éves koromig nagyjából jól elvoltam, most meg 18 vagyok, és teljesen kivagyok. Én már a kondiba is beleuntam, csináltam kb. 12-13 éves koromtól 16-17 éves koromig keményen, aztán ennyi...
2014. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tinédzser éveimet külföldön töltöttem,és még töltöm is hiszen 18 éves vagyok,és mivel az itteni fiatalokkal sosem találtam meg a közös hangot így úgymond én is elpocsékoltam a legszebb éveim.Viszont én hiszek abban hogy jó úton haladok afelé hogy ezt megcáfoljam,hiszen ennél már csak szebb évek következhetnek.


Mellesleg én is elvesztettem a legjobb barátnőm hiszen ugyanolyan negatívan szemlélte a dolgokat mint én,csak sajnos annyira felfordította az életét hogy az öngyilkosságot választotta. Ijesztő belegondolni hogy valamikor hasonlóan gondolkoztunk a világról és ő odáig jutott hogy csak ezt a kiutat látta.


Én azt tanácsolom hogy ne épülj le videó játékokkal hiszen akkor nem vagy különb mint az általad megítélt 'no life kockák'. De erre te is rájöttél hiszen azt írtad 'hülyeség lenne'.Javaslom hogy temetkezz a tanulásba vagy hobbikba,és törekedj arra hogy minél több sikerélményed legyen.Emellett légy nyitott az emberekre hiszen nem csak végletek léteznek.

Elszámolni meg nem kell hiszen nincs miért.Attól hogy nem találsz örömöt abban ahogyan a legtöbben szórakoznak,az nem azt jelenti hogy örök magányra vagy ítélve vagy pocsékoltál.Minden pillanat egy lehetőség arra hogy mindent megváltoztass.A konditerem kifejezetten pozitív dolog az életedben,ezért ehhez hasonló elfoglaltságot keress ami lehetőséget nyújt az ismerkedésre.

2014. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!