Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt magányos lányok...

Vannak itt magányos lányok főként 16-22 akik átlagosnak gondolják magukat? és miért gondolják azt hogy nem rúghatnak labdába a fullos nők mellett?

Figyelt kérdés
sokszor azt olvasom hogy a lányok milyen magányosak nincs egy normális pasi se aki foglalkozna velük,senki nem szólítja le őket az utcán mert ők "átlagosak" és minden pasinak fullos nő kell!
2014. máj. 21. 20:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
és én írom az első választ még annyit hozzátennék hogy egy lány sokkal vonzóbb aranyosabb egy Miki egeres felsőben mint egy mély kivágású topban aki úgy öltöznek azokkal a fiúk soha nem fogják komolyan gondolni annyira mert kiteszi magát nagyképű hogy ő fullos mindenkinél szebb de egyáltalán nem mert mindenki csak meg akarja majd du...ni ők rinyálnak hogy miért nem veszik őket komolyan a pasik ...
2014. máj. 21. 20:24
 2/15 anonim ***** válasza:
remélem lány vagy.Szerintem sok fiú boldog lenne ha ismerkedhetne veled.
2014. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
22F :)
2014. máj. 21. 20:34
 4/15 anonim ***** válasza:
én átlagon alulinak érzem magam, az is vagyok. Tudom, h esélyem sincs még barátkozni sem másokkal, amíg az utcán, bárhol miniszoknyás, vékony, sokat beszélős, vidám lányok flangálnak. Antiszociális vagyok és nagyon unalmas, zárkózott, depresszív, melankolikus személy, és amolyan "riherongy", mert akkor vagyok csak fontos másoknak, amikor vmire szükségük van vagy vkibe bele kell kötni.
2014. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

"sokszor azt olvasom hogy a lányok milyen magányosak nincs egy normális pasi se aki foglalkozna velük" Jajj, ezt a kamut. Annyi haverom van, akik teljesen normálisak, abszolút kedvesek, és 17-8 évesen egy barátnőjük nem volt még. A sok köcsögnek, akik meg olyan nagyképűek meg idegesítőek, hogy 2 percig sem bírom a társaságukat, felnyírt ecset hajjal, meg 20-as csőkarral, na azokra minden nuni egyből nedvesedik, és minden héten más csajjal járnak (és nem, nem ezekkel a tiniribikkel, hanem a teljesen normálisakkal). A lányok 90%ának ezek a kis félroma girnyók kellenek, akik ráadásul hót parasztok. 1-2-szer nézegess pár lányoknak való tumblr oldalt, meg hogy milyen a férfiideál. A fele úgy néz ki, mint egy meleg.


A legtöbb "átlagos" lány is az ilyen kis szikkadt csávókra vár, és ezért magányosak. Biztos mindnél próbálkozott már 1-2 normálisabb srác is, csak azokat észre sem vették. És akkor még jön hogy "nincs egy normális férfi sem"...

2014. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
utolsó ez teljesen így van megütném a sok gyökért hazaszaladna az anyjához sírni én 14 éves korom óta dolgozgatok 18 éves korom óta meg csak dolgozom tudom mi az hogy tisztelni és megbecsülni egy lányt de még sincs mert mindenkinek csak a vasalt hajú köcsögök kellenek akiket apuka anyuka tart el
2014. máj. 21. 21:20
 7/15 anonim ***** válasza:
18 leszek, de még egy barátom sem volt. Egyáltalán nem próbálkoznak nálam a fiúk, de nem érzem magam emiatt különösebben magányosnak. Ha nem jönnek, hát nem jönnek, nem fogom lenge ruhákkal magamhoz "csalogatni" őket, azt akarom, hogy egy pasinak én tetszek, ne a kirakott melleim.
2014. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nagyon helyes ;) én kimondottan büszke vagyok rád
2014. máj. 21. 21:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Én inkább átlagon aluli lány vagyok még barátkozni se igen tudok eléggé meghíztam az utóbbi időkben nem vagyok magabiztos sem leginkább ezért "nem rúghatok labdába" Meg persze sokszor inkább a kényelmes melegítőmben mozdulok ki minthogy kötözött sonkának érezzem magam a farmerokban :D így is annyira vesznek észre mintha szépen felöltözök és kisminkelem magam szóval mindegy :D
2014. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van ez, mert azoknak a tuskóknak van önbizalmuk, a normális pasiknak meg általában nincs. Az szerintem tök mindegy, hogy ki mennyire kihívó. Akinek van önbizalma, az meg meri mutatni magát, akinek meg nincs, az átlagosan öltözködik, hogy ne tűnjön föl senkinek.
2014. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!