Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magány elleni orvoslás egy...

Magány elleni orvoslás egy kis esélyű módszere ez?

Figyelt kérdés
Sokaknak nem tetszik ez, miszerint nem ide való, s talán igaz is, rendhagyó is egyúttal, volna más pont is, ahol közelíthet az ember. De a kérdés fontos, oly fontos, és oly kétségbeejtő, megválaszolatlan; lépkednek ezen a planétán okos, érzelmes, tán - hogy a hasonlóság is meg legyen, ami adja az ízt - szépirodalmi érdeklődéssel bíró lányok, akik esetleg rendelkeznek némi magánnyal, társaságra éhezettséggel? Szívesen ismerkednék, nem pusztán párkapcsolat okából. Tehát ha léteznek,örülnék, ha meg is tapasztalnám, tehát az feleljen lehetőleg igennel, aki nyitott is.
2014. jún. 8. 17:16
 1/6 piriiiiii ***** válasza:

Igen.

De nálam a magány olykor létszükséglet.

2014. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kevesebb tehát, több mondatvégi pont, kevesebb vessző. Túl tudálékos az írásod, de azért nem rossz, ha csípőből ilyen.
2014. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na ez a baj az emberekkel,nincs eggyütérzés irkál mindenki mindent átgondolatlanul,igenis a magány igen súlyos teher amit nehezen lehet elviselni.Olyan mint egy hosszú betegség csak nincs rá gyógyszer.
2014. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Ja csak aki magányos az normálisan ír, nem ilyen erőltetetten. Ilyen gyökér stílussal nem csodálom, hogy magányos.
2014. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is magányos vagyok csak másképp fejezem ki magam,de senki sem egyforma szerintem.A magány meg nem minden esetben önhibályából kezdődik.Nekem sok barátom van de,barátnőt mégis nehezen találok. 29F
2014. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 piriiiiii ***** válasza:
Kedves ötös, minden ember más, és minden helyzet más. Te talán minden "magányos embert" ismersz? Hogy jössz Te ahhoz, hogy beleköss egy ilyen pitiáner dologba? Nincs jobb dolgod?
2014. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!