Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Középiskola után jobb lehet...

Középiskola után jobb lehet majd a helyzetem?

Figyelt kérdés

Elég rossz helyre járok középiskolába, vagyis nekem rossz, mert teljesen kiközösítenek, valakik meg melegnek tartanak (de nem vagyok az). Elég furcsán tekintenek rám itt, még némely tanárok is úgy látom. Még 1 évem van itt hátra, de semmi haverom sincs nekem, olyan hobbim van, ami nem sokakat érdekel, így csak néhány távol élő haverom van.

Meg elég könnyen felidegesítem az embereket, az a baj.

Általános iskolában még jobb volt a helyzet valamivel, de azok az ismerősök már eltűntek az életemből.

Középiskola után szerintetek jobbá fordulhat az életem, vagy ez a magányos sors vár rám? Mert a legtöbb ember nem nagyon tud elfogadni.

18/F


2014. júl. 27. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne akard, hogy elfogadjanak. Először te fogadd el magadat.

Ha már csak egy éved van hátra a középiskolai tanulmányaidból, akkor csak a tanulásra koncentrálj, így növeled az esélyed arra, hogy később jobb legyen az életed...

Nem tértél ki pontosan arra, hogy mi a hobbid?


Szerintem, a középiskola után új barátságokra fogsz szert tenni, akár főiskolára, akár egyetemre vagy bárhova máshova jutsz.


Ez miatt ne feszengj. Az miatt se, hogy melegnek tartanak. Te tudod, hogy hova tartozol és kész. Ennyi.

2014. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fényképezés a hobbim és a természet érdekel, a legtöbb fiatal érdeklődési köre meg ettől a lehető legtávolabb áll. Bulizni nem szoktam, de ha lenne hozzá társaságom még én is szívesen mennék, de eszükbe se jutott soha elhívni vagy valami.
2014. júl. 27. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a természet, fotózni is szeretek. Vannak barátaim, de a természettel és az állatokkal kapcsolatos "hobbijaimat" leginkább egyedül, vagy nálam jóval idősebbekkel csinálom. :) L
2014. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hasonlo cipoben!

Engem is leb*ziztak (meg az egyik tanarom is az osztaly elott)...most vesztettem el a legjobb baratomat is, vele egyutt mentek a haverok is, akik masik suliba jarnak. Ha van kedved, irj privit :))


17/f

2014. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!