Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos lányok mivel...

A magányos lányok mivel javitanak a helyzetükön?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmennek a könyvtárba olvasni.
2014. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A jobb kezük középső ujjával.
2014. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most nem a nemi életre gondoltam :))
2014. júl. 28. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem irnak privit és feldobom őket
2014. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én például próbálom jól érezni magam a családdal, esetleg sport.. de ahogy más is írta már, a legjobban a könyvtár tud feldobni, meg ha olvasok. közösségi oldalakat nem nagyon nézegetem, nem tehetek rúla hogy rossz érzés fog el mások boldogsága láttán.persze igyekszem jól érezni magam, de akkor sem jó egyedül lenni. ráadásul barátaim sincsenek olyanok, akikkel el lehetne járni.
2014. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok magányos lányok?
2014. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megtanulnak egyedül is jól érezni magukat, a boldog emberek vonzzák a többieket.
2014. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
(fiú tanács) Menj el bringázni, levegőzni, hallgass, valami jó zenét, menj el a "mekibe", ("McDonald's" -ra gondolok). Ezek kitisztítják a fejedet, és máris lesz ötleted! :)
2014. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!