Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem érdekel semmi, ami általáb...

Nem érdekel semmi, ami általában a fiatalokat, ezért nincsenek nagyon barátaim se, és a társasági életem sincs a topon. Mit tehetnék ez ellen, vagyis inkább hogyan tegyem azt amit kéne tennem ellene? 19/F

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami akkor is biztos érdekel... nem tudom, mire gondolsz az "általában a fiatalok" alatt, de én pl. sok különböző fiatalt ismerek különböző érdeklődési körrel. Biztosan találsz valakit, akivel legalább 1 közös hobbitok van. :)
2014. aug. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért téged mik érdekelnek?
2014. aug. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Általában a fiatalokat érdeklik a bulik, a pia, az olyan zene ami nem rock (mert én azt szeretem, de a durvábbik fajtát), meg ezek a divat dolgok, mint facebook, szelfi, gyurmázás stb. Én meg nem ilyen vagyok...
2014. aug. 7. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes...az én stílusom inkább húz a mainstreamhez, de a barátaim (viszonylag sokan vannak) 90%-a rockot hallgat, szóval neked is tudnod kell találni! ;D
2014. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán találkozok olyannal, aki rockot hallgat. Általában, amikor mutatom valakinek, hogy mit hallgatok csak elszörnyed, vagy kifigurázza a scream-et, vagy rám szól, hogy hallgattassam már el. Én például nem "szidom" le a másikat, ha nem olyan zenét hallgat, mint amit én, és ugyanezt el is várnám a másiktól, de ez sajnos már nem az a világ.
2014. aug. 8. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!