Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy küzdjem le azt az akarato...

Hogy küzdjem le azt az akaratot hogy megöljem magam?

Figyelt kérdés
az egész akkor kezdôdött amikor 2 napja táborba összejöttem èletem szerelmével. Minden passzolt ès jó volt ám egy nap a mentô vitte el. Amióta elment üresnek tartom az èletem. Folyton magányosnak érzem magam, nem tudok semmivel foglalkozni és törődni. Csak az ő arcára és a vele töltött pillanatokra tudok gondolni. Egyáltalán nincs kedvem semmihez. Valahogy mindíg sikerül egy pillanatra elterelni a gondolatomat de aztán mindíg visszatér és olyan sírhatnékom van hogy néha órákat zokogok. Kérlek segítsetek a problémámban!:@

2014. aug. 4. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is, csináld azokat a dolgokat, amiket szeretsz. Azok elfeledtetik veled a fájdalmat. Ha még mindig hiányzik a Szíved (a szerelmedet értem ez alatt), akkor látogasd meg a kórházban, biztos jobban vagy már. Ha még mindig benned van az akarat, beszéld meg valakivel, szüleiddel, barátaiddal stb. Ne add fel a reményt!
2014. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmúlik magától.


Mindig.


MINDIG.


Vágod, nem volt ember, akinél ez olyan nyomasztóan sokáig tartott volna, hogy megérte volna úgy egyébként is bármit is tenni ellene. Élet, én így szeretlek!

2014. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"2 napja táborba összejöttem èletem szerelmével."

"Minden passzolt ès jó volt ám egy nap a mentô vitte el."


Ja, a Rómeó és Júliában is kb. a 3. napon már öngyilkosak.

2014. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz hogy megértel kedves utolsó...
2014. aug. 5. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!