Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érdeklem a fiúkat?

Miért nem érdeklem a fiúkat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, szépnek mondanak és úgy gondolom nem vagyok egy csúnya lány, és csinos is vagyok, DE még nem volt barátom. Kicsit visszahúzódó vagyok, de feltűnő/kirívó stílusom van. Nem pakolom ki a melleimet és nem öltözöm k***ásan!!!! Mégis csak a nálam sokkal fiatalabb vagy idősebb korosztályt érdeklem.

Ha mégis nyit valaki felém azt általában pár beszélgetés után már nem érdeklem, pedig nem vagyok bunkó vagy lekezelő, azzal sem aki nem jön be.

Az utcán utánam fordulnak, már rám is dudáltak, de ha mégis beszélgetek valakivel, egyszerűen nem érdeklem :(

Mi velem a baj????



2014. aug. 9. 20:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Hát én is hasonlóan vagyok.. csak már volt barátom. Kemény 1 hónapig jártunk. Én szakítottam mert nem vonzódtam hozzá..
2014. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Ennek millió oka lehet

-unalmas vagy

-idegesítő

-ragaszkodó

-prűd

Vagy valami van a személyiségedben, ami nem tetszik a pasiknak. Ennyi.

2014. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy amúgy rocker vagyok :) Emellett imádok sportolni és rossz tanuló sem vagyok.

-

Én nem akarok olyan emberrel járni, akit nem szeretek, mert úgy gondolom, hogy az mindkettőnek rosszabb.

-

Az lehet, hogy ragaszkodó vagyok, de ezt nem mutatom, csak azok tudják akik tényleg közel állnak hozzám.

Idegesítő annyiból lehetek, hogy úgy gondolom kicsit gyerekes vagyok. Ezt úgy értem, hogy komolyan gondolkozom, de imádom a gyerekes dolgokat és néha vannak ilyen "cukirohamjaim" XD

Prűdnek és unalmasnak nem mondanám magam.

2014. aug. 9. 21:06
 4/20 anonim ***** válasza:
Túlzottan buta?
2014. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Lehet hogy túl sokat foglalkozol azzal hogy megfelelj, hogy legyél valamilyen... és lehet hogy ez frusztrálttá tesz, az pedig nem tesz jót az ember kisugárzásának úgymond.

Azonkívűl nem kell feltétlen magadban keresned ennek a dolognak az okát, olyanképpen, hogy veled van a baj, hiszen azt gondolom hogy másokkal is előfordult már, hogy 17 évesen még nem találkoztak valóban hozzájuk illő partnerral. Sőt.

Úgyhogy szerintem ne aggódj, és legyél olyan, amilyen vagy. Van/lesz olyan, akinek pont te vagy a leginkább szerethető, vonzó és érdekes, ebben biztos vagyok :)

2014. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy te nem tartod magad annak az ellenkező nem igen
2014. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Buta nem vagyok.

-

Igen ezt én is észrevettem magamon korábban és már kezdem átállítani az agyam, hogy csak az érdekeljen, hogy magamnak megfeleljek és úgy gondolom jó úton haladok :)

2014. aug. 9. 21:18
 8/20 anonim ***** válasza:
hát a "cukirohamok" sem jó pont a pasiknál...
2014. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ezek akkor szoktak rámtörni, mikor állat van a közelben, mivel immmmádom az állatokat XD

A jelenet mikor a vöröshajú feltűnően rocker lány megy az utcán és szembejön egy barátom mondjuk a kutyájával én meg elkezdem, hogy milyen aranyos és milyen cuki és elkezdem ott dögönyözni...

Ez egy szimpla cukiroham XD

2014. aug. 9. 21:39
 10/20 anonim ***** válasza:
Vörös haj és szereti a rockot.. Hozzám jössz. ;D
2014. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!