Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, valaki...

Magányos vagyok, valaki Kecskemét és környékéről barátkozna, ismerkedne velem?

Figyelt kérdés

Az hogy nincs senkim nem a legjobb ajánlólevél. De mivel ezen az oldalon annyi ilyen kérdés van fent gondoltam, csak van olyan, aki szívesen levelezne és találkozna velem. Igazából pár kiírt ilyen kérdésre válaszoltam már de néhány levélváltás után megszakadt a „kapcsolat”. Remélem, hogy találok valakit, akivel jól kijövünk egymással és eljárhatunk erre, arra.


22/L



2014. aug. 18. 17:50
 1/6 anonim válasza:
irj ram ha van kedved...:-)
2014. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim és egy ilyen személyre vágyom mint te. Nagyon közel lakok hozzád. Én nem szeretek neten levelezni, én találkozni szeretnék. Ha igazi barátokat akarsz, akkor te is találkozni szeretnél. Írj rám, ha kész vagy találkozni. F
2014. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Adamka1119 ***** válasza:
szia . én is szívesen beszélgetek, és ha van kedved találkozhatunk
2014. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat és üzeneteket. Amelyikre nem reagáltam az folyamatba van.
2014. aug. 19. 20:55
 5/6 anonim válasza:
De nagy kár hogy 17/F :)
2014. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Él még ez a fórum? Ha igen, akkor én szívesen ismerkedem, barátkozok. Ha gondolod, akkor írj majd:D Köszi, szia.
2014. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!