Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs az életemnek semmi...

Nincs az életemnek semmi értelme, semmi pozitívat nem találok az életemben, minek éljek tovább még?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, haverjaim, szó szerint nincs élőben egy se. Távoli, internetes haverokból van 1-2 de azoknak sejthető mennyire vagyok fontos, semennyire, sokra nem is megyek velük. Egy csomó mindentől elesek az életben, most kéne kiélnem magam, bulizni, szórakozni, haverokkal nyaralni járni meg minden, de nem, az én életemből ez kimarad.

Az arcom csúnya, az orrom formátlan, fogaim csúnyák, talán ez is hozzájátszik hogy elfordulnak tőlem az emberek, meg úgy mások szavaival élve, nehezen elviselhető vagyok. Ja meg unalmas.

Ha társaságban vagyok talán csendesnek, zárkózottnak tűnhetek, mert nem tudok úgy együtt baromkodni a többiekkel, viszont egyesével próbálkozok haverkodni, sikertelenül.

Ami talán pozitív volt az életemben hogy egészséges embernek születtem, de mostmár nem mondanám magam annak. Mentálisan biztos nem, testileg se leszek az sokáig, ha nincs iskola vagy biciklizek vagy itt döglök a szobámban, zabálok egy csomó egészségtelen kaját, aggódok, stresszelek folyton, nem vagyok kövér, de így sokáig biztos nem élhetek. Mondjuk már nincs is nagyon kedvem így élni. Középiskolában is van még egy évem, és komolyan félek hogy miket fognak megint pletykálgatni rólam meg miért fognak rajtam röhögni a hátam mögött.

Azt kívánom tényleg, hogy úgy 19 évvel ezelőtt amikor az anyámék összehoztak engem, bár ne lett volna kedvük lefeküdni egymással, de azon már nem lehet változtatni.

18/F


2014. aug. 22. 10:36
 1/3 A kérdező kommentje:

De ha még élek is, a jövőm teljesen kilátástalan, munkám nem tudom mikor lesz. Az anyám az egyetemet akarja rámerőltetni, de én nem akarok oda menni, jópár év mire befejezném ha egyáltalán képes lennék rá. Nekem munka kéne, hogy mielőbb elköltözhessek legalább itthonról és eltartsam magam.

De a legnagyobb esélyt arra látom, hogy hajléktalan leszek.

2014. aug. 22. 10:39
 2/3 anonim válasza:
Szia. Elolvastam amit írtál, bocsi hogy ezt írom de ezt magadnak köszönheted hogy így elhagytad magad külsőleg és belsőleg(mozdulj ki a szobádból nem kell ahhoz társaság légy nyitott tudom könnyű ezt leírni mint megtenni, de lépésről lépésre). Régen én is zárkózottabb voltam(de azóta rengeteget változtam, mert rájöttem hogy ha ilyen dolgokkal foglalkozok goromba vénasszonnyá válok.) Ha nem teszel semmiért ha így állsz mindenhez hozzá hogy neked semmi nem jön össze, meg hajléktalan leszel akkor ne számíts jóra. Biztos van a környezetedbe olyan aki megért téged vagy a családodba. De muszáj változtatnod magadon mert az életben nehezebb lesz helyt állnod. A suliból azt az egy évet simán kibírod ne foglalkozz velük.
2014. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Itt a közelemben nem nagyon van senki akivel meg tudnék beszélni bármit, vagy számíthatnék rá túlságosan, inkább csak távoli, internetes ismerőseim vannak, csak azokat meg nem nagyon érdeklem szerintem.
2014. aug. 22. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!