Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni? 21/F

Figyelt kérdés
Sajnos már elég régóta magányos vagyok, (ovis korom óta) sosem voltak barátaim, haverjaim,, barátnőm főleg nem, az is hozzátesz persze hogy zárkozott típus vagyok, csendes típusú ember vagyok, meg szeretehiányos. Jártam tanfolyamra is ott sem tudtam ismerkedni, sportolni is eljárok, az sems egít, depressziós is vagyok kb. 3-4 éve. Életkedvem nekem az már rég elment, ha nem dolgozok 12 órában gyárban, akkor itthon alszok akár 10 órát is,, ittneten is probáltam ismerkedni, nem sikerült. Bulizni sem voltam még soha, meg semmi. Régebben már megakartam halni is, de erős egyinség vagyok. mégis úgy élek most mint egy élő "halott", kb ha nem dolgozok. Mindenkivel kedves vagyok egyébként, munkahelyen is én vagyok az egyik legjobb dolgozó,, igaz hogy alja fizikai munka suli mellett,, végzem,, de ott se barátkoznak illetve 50 évesekkel beszélgetni lehet de barátkozni nem mivel öregebbek.
2014. szept. 12. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy 16 vagyok, akkor lenne kedvem egy kicsit beszélgetni.
2014. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetnék. :) 19L
2014. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz :) 21/L
2014. szept. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Írhatsz nekem is :) 20/L
2014. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is


32 F

2014. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!