Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezt lehet nevezni idegösszerop...

Ezt lehet nevezni idegösszeroppanásnak/omlásnak?

Figyelt kérdés

Még augusztusban történt ez velem, de még a mai napig él bennem az érzés, megmaradt. Szüleim elmentek nyaralni, idén nélkülem, és én itthon maradtam kb egy hétig egyedül (na jó, nem épp egyedül mert velem volt a kis háziállatkám meg kölcsönkértem unokatestvéremék kiskutyáját hogy ne érezzem magam egyedül). Leszögezném hogy én 19 éves, lány vagyok, nem mondanám magam abszolút egy stabil embernek, sőt !

Szüleim szombat reggel indultak el nyaralásukra, mi keresztszüleimmel aznap elmentünk Nyiregyházára, este értünk vissza, addigra a lakás üres volt. Nem felejtem el, kinyitom az ajtót, leszedem a kutyáról a pórázt, bemegyek a nagyszobába, rámjön egy k**** erős egyedülérzet, azt hittem belehalok abba az érzésbe (tehát voltam már beteg, a fájdalomküszöböm elég nagy, de ez az érzés rosszabb volt bárminél), azonnal elkapott a sirógörcs, úgy sirtam/zokogtam mint még soha, és sokáig. Közben minden rossz érzés kitört belőlem hogy egyedül vagyok, hogy nem szeret senki, hogy nincs kire számitsak, senkinek nem kivánom ezeket az érzéseket. Úgy éreztem akkor hogy végem van, ennyi.

Utána sikerült nehezen megnyugodjak, felkerestem egy barátot, de nem segitett sokat.


Gyanakszom egy idegösszeroppanásra, mert a nyáron sok rossz tapasztalatot szereztem, fél éve ért véget egy komoly kapcsolatom aminek bár én vetettem véget, de nem akartam, nagyon megviselt, ez utólag jött ki, kikosaraztak sokan csúnyán...

Sosem volt ezt kivel megbeszéljem, lehet most jött ki belőlem, de borzasztó volt...


Szerintetek? Vagy ez még messze áll attól?



2014. okt. 14. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez "csak" egy hirtelen rádtörő erős pánik volt. (A pánikot itt nem feltétlenül pszichiátriai értelemben kell érteni.) Messze áll ez még nagyon az idegösszeomlástól. Egyszerűen csak akkor tört elő belőled a sok feszültség.
2014. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez csak egy hullámvölgy az életedbe. Elárulom, szerintem mindenkivel történik ilyen...az egyedüllét nem jó, nagyon nem. Velem is van ilyen néha, amikor elgondolkozok mindenen, az életem, ki van mellettem, ki nem. Nemrég egy személy megszakított minden kapcsolatot celem, pedig nagyon fontos volt az életembe...az is nagyon megérintett. Az ilyen dolgokat nem lehet meggyógyítani egyik napról a másikra. Ha van kedved mondjuk beszélni, írhatsz. :) remélem jobban leszel.
2014. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem idegösszeroppanás, de ha sokáig hajtogatod magadnak, az is lesz.
2014. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Üdv a klubban. Örülj, hogy legalább neked volt valaha valakid...
2014. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem ideg összeroppanás, hanem csak előtört belőled a magány, mert nagyon egyedül érezted magad. Valószínű, hogy már egy ideje lappangott benned, de nem merted kimutatni mások előtt. Ez egy teljesen normális emberi viselkedés, a magány megviseli az embert... Amúgy tudom ki vagy, ismerlek interneten keresztül és tudom, hogy egy kedves és vonzó lány vagy.:P Messze állsz te még az idegösszeomlástól.:)
2014. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
38%
Ha sírtál még nincs komoly bajod, de cselekedj mindenféleképpen. A legrosszabb az lenne, ha nem tudnál sírni akkor tényleg súlyos lenne, de örülj, hogy tudsz sírni.
2014. okt. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!