Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti nem szoktátok magatokat...

Ti nem szoktátok magatokat magányosnak érezni? Gondolkodni rajta, hogy milyen jó lenne ha lennének barátaim, mennék együtt sportolni, beszélgetni, majd adventi vásárra, szilveszterezni?

Figyelt kérdés
ami nem azt jelenti, hogy leinni magunkat hanem, csak úgy elleni kellemesen
2014. nov. 7. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

De igen.

Habár én annak ellenére érzem sokszor ezt, hogy vannak ugyan barátaim, de nem tudok velük annyi időt tölteni, amennyi jó lenne.

2014. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

De. És arra is szoktam gondolni hogy mennyivel jobb lenne ha lennének barátaim. Sok jóból kimaradok amiatt hogy nincsenek. Szüleim sem engednek el egyedül olyan helyre ahova utazni kell, sulin kívül.


Állandó a zombi hangulat, mintha depressziós lennék. Minden egyes dolog erőfeszítésbe kerül, nagyon motiválatlan vagyok. /:

Fejlesztem magam, hobbikra koncentrálok hogy ne érezzem úgy hogy elpazarlom az életem.

17/L

2014. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

De igen.

Csak ilyenkor mindig 2 probléma áll fenn:

1, Nem olyan stílusú barátjelöltekkel hoz össze a sors, akikkel egyezünk. Az, hogy együtt legyünk egyedül, nem jelenti azt, hogy jó is lesz. Pláne, ha teljesen más az érték rendünk is.

2, Nincs pénzem vásárolgatni.

2014. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Régen pont ezt éreztem, azóta felébredtem, és rájöttem, hogy egyszerűbb, ha nyitok az emberek felé, és megtanulok bízni másokban, tehát most már vannak barátaim, legjobb barátnőm is van, és van kivel közös programot szerveznem.
2014. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De igen, csak én nem baráttal hanem egy férfival szeretném ezeket csinálni.
2014. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem vannak barátaim, mégse megyek nagyon sehova, mert nem olyan típus vagyok. Múlt évben mondjuk elmentünk együtt a Tátrába, olyan ideges voltam, hogy már hetekkel előtte rosszul voltam miatta. De teljesen megérte, jól éreztem magam. Viszont lehet hogy ennek ellenére sem tudnának még egyszer elráncigálni magukkal.
2014. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam is u.ez van.
2014. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
hatosnak üzenem, hogy láthatóak nála a depresszió, szorongás és pánikbetegség tünetei. érdemes lenne elgondolkodni rajta, és önmagát kezelni, hogy teljesebb életet élhessen. Direkt nem mondom h forduljon szakemberhez, mert nem érnek semmit csak begyógyszereznek.... Én is hasonló szituba voltam és tudatos önkontrollal jöttem ki belőle (elég nehéz). Viszont mostanára sokkal boldogabb életet élek.
2014. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát akkor hajrá! Akik itt hasonló cipőbenjárnak tessék egymásra találni! Összebarátkozni! Kamaszkoromban nekemis így volt. S hát az a tudatos önkontroll igen... Máshogy sajnos nem megy. Ha lett volna internet akkoriban biztos könnyebben viseltem volna az életet. (lett volna hol barátkozni)
2014. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De, valamennyire mindig ez volt a helyzet. A hiba valószínűleg nem nálad van, Magyarországon kevés a barátságra alkalmas ember.


25-30 között vagyok, és tinédzserkoromtól akartam vkit, aki el lehet menni sétálni, biciklizni, vagy csak beszélgetni, megnézni egy filmet. 1 hasonló ismerősöm lett, de ő meg messze lakik.

Ahogy írtam, a legtöbb ember nem alkalmas barátságra, már 13 évesen is alig lehetett rávenni vkit, h jöjjön el focizni. A magyar emberek zöme lusta, felszínes és önző, teljesen alkalmatlan barátnak, bele kell törődni.

Én még normális barátságokat nem nagyon láttam.

2014. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!