Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti örülnétek, annak ha egyedül...

Ti örülnétek, annak ha egyedül ebédelnétek, akkor odamenne hozzátok valaki csak úgy beszélgetni aki szintén egyedül ebédel?

Figyelt kérdés

Pl.Mekiben

Az a helyzet hogy nincs társasági életem, szeretnék ismerkedni. Általában otthon ebédelek de ha anyum nem főz akkor elmegyek pl mekibe. Csakhogy nincs kivel, van pár barátom de ők bejárósok, így suli után rögtön mennek haza.

Szerintetek ha odaülnék valakihez aki kb velem egykorú, akkor örülne? Vagy elküldene? Mármint nem biztos hogy oda merek menni valakihez. Ti ismertetek így meg valakit akivel régóta jó barátok vagytok?

15/L



2014. nov. 15. 10:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*örülnétek annak, ha
2014. nov. 15. 11:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én így direktbe nem ülnék oda, azzal feszélyezem a másikat, kényszerbeszélgetést kezdeményezhetek, ha ő épp nem nyitott rá. Barátságok spontán alakulhatnak. Pl. ha full tele van a meki, és nincs máshol hely, akkor simán odaülnék máshoz. Nekem lett úgy jó barátom, hogy ráesett a buszon a lábamra, de nem ültem volna mellé, hogy akkor most háromra beszélgessünk és legyünk barátok!
2014. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 15. 12:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem. Egy 15 éves lánytól megkérdezném, hogy mit akar tőlem, és ha azt mondja, hogy csak beszélgetni, elküldöm.

Ha idősebb ember ugrik oda hozzám hogy beszélgessünk, megkérdezem hogy mit akar lopni és válasz várás nélkül elküldöm.

2014. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék. De ez mindig egyéni.
2014. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen én sem arra gondoltam, hogy odaülök egy 30 éves férfihoz.

Én pl nem szeretek egyedül lenni (ebédelni) én örülnék ha valaki odajönne hozzám (aki velemkorú) de mindenki más és mindenkinek más a véleménye.

Én is megijednék egy 30-as pasi közeledésétől...

2014. nov. 15. 14:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék,de kipróbálhatod.
2014. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, bár attól függ, ki jönne oda beszélgetni. Ha valami unszimpatikus figura, akkor lekoptatnám, de egy korombelinek nagyon örülnék, főleg ha még van is közös témánk. Én is szívesen odamennék másokhoz, de még nem találtam olyan embert, aki nem az okostelefonjába van belemélyedve és látszik rajta valamennyi nyitottság.
2014. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is teljesen úgy gondolom, ahogy az utolsó hozzászóló írta! Köszönöm!
2014. nov. 16. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!