Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetséges az újra kezdés?...

Zsebvirág kérdése:

Lehetséges az újra kezdés? Nagyon nehéz? :/

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok és nincsenek barátaim, nincsenek rokonaim, mindenki lenéz, nem fogadnak be. Itt nincsen semmi se ahol lakom ami boldoggá tenne. Arra gondoltam és egy ideje ezt szeretném, hogy vhol máshol, távolabb, akár külföldre kimegyek, munkába kezdek és megpróbálom teljesen újra kiépítgetni az életem 0-ról, tiszta lappal kezdeni. Ez lehetséges?

2014. nov. 15. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, ha hiszel benne. :)

És szerintem teljesen jó ötlet, ha beszéled az ország nyelvét, akkor meg pláne. Ha rosszul érzed magad, ott ahol vagy, akkor ez a legjobb megoldás.

2014. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálkozni lehet, persze. Új környezet, új kapcsolatok...

Egy viszont változatlan marad, tudod; önmagad.

Az új környezet ideig-óráig kétségtelenül ad egyfajta felhajtó erőt, ami idővel azonban eltűnik. Igen, tisztában vagyok vele, hogy ez az, amit a legkevésbbé olvasol szivesen. Ráadásul a megoldást sem fogom megmondani, úgyhogy pontozz le nyugodtan.

2014. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Remélem nem várod, hogy hazudjak.. Iszonyú nehéz lesz. Talán fel is adod. De ha erős vagy, és csinálod, akkor egy sokkal szebb élet várhat rád. Most itt vagy, szenvedsz és ezután is azt fogod tenni. De ha a tervedet valóra váltod.. Szerintem nem kell folytatnom, hiszen tudod a választ. :)

Ne gondolkodj. Csináld. Ne azon agyalj, hogy van -e elég pénzed az utazásra, hanem gyűjtögess és ne foglalkozz a véleményekkel.

Menj fejjel a falnak! Talán az csak egy vékony kartonlap, amiről valaki azt akarja, hogy falnak hidd.

HAJRÁ. Ne az akadályok éltessenek, hanem a szebb jövő. Mert van olyan.

2014. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Atomkakas ***** válasza:

Valószínűleg "csöbörből, vederbe" fogsz egy idő után esni.

De ha szerencséd van nem így fog történni. Mottó: Bármikor bejöhet!

2014. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!