Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lenne kedve valakinek barátkoz...

Lenne kedve valakinek barátkozni? ( 19/L)

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, párkapcsolatban élek, tehát nem úgy szeretnék ismerkedni. Tavaly érettségiztem, idén szeptemberben pedig főiskolára kezdtem el járni. De sajnos úgy alakult, hogy hamar otthagytam az iskolát, mert rossz szakra jelentkeztem. A gimnáziumi barátaim mind máshova kerültek, így szinte már meg is szakadt velük a kapcsolatom. A legjobb barátnőm meg kiköltözött külföldre. Fősulin pedig olyan kis időt töltöttem, hogy nem tudtam komolyabb barátságokat kialakítani. :\ Nem vagyok az a típus sem aki olyan könnyen kialakít kapcsolatokat, így most úgy érzem patthelyzetbe kerültem.

Láttam, hogy itt vannak páran hasonló helyzetben, volt pár az enyémhez hasonló kérdés.Így gondoltam szerencsét próbálok, hátha barátokra lelek.


2014. nov. 30. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Lenne biz'a! :D
2014. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem van :)
2014. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
okkééé.. de hoool?? :D annyira utálom.. én kaposvári vagyok, de erre senki jófej sincs :/
2014. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne,de merre laksz? :) Sajnos a netes barátságok hamar megszakadnak, nagyon értelmük sincs, ugyanúgy magányos az ember. :(
2014. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha vki Debrecen körül lakik, akkor írhat nekem, de a netes barátságoknak se vagyok ellen :)
2014. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha szeretnél nyugodtan írj rám. :) 17/L
2014. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lenne kedven de idővel úgyis meg akarnálak dugni
2014. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanebben a helyzetben vagyok, ha gondolod beszélgethetünk :)

L/22

2014. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ha Budapesten laksz, akkor szívesen barátkoznék. 19/L

2014. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azért dugható vagy?:D
2014. dec. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!