Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokszor gondolom hogy nem...

Sokszor gondolom hogy nem vagyok eleg jo. Es hogy meg akarok halni. Tul sok bennem a hiba? .15L

Figyelt kérdés

Nincs onbizalmam. Van aki kirohog es azt sem tudja mi a bajom.

Tul erzekeny vagyok , hamar elsirom magam/kicsordul a konnyem meg olyan dolgokon is amik mas ember szamara nem jelentenek semmit.

peldaul felek menni korrepetalasra mert tudom hogy ugyse fog menni es a tanar elott elsirom magam! Es ezt onnan tudom hogy anyaval is ritkan szoktunk matekozni es nekem nagyon nem megy a matek es mindig mindent min. 5-szor elmagyaraz, nem ertem meg es el kezdek sirni.

Keves hajam van, van nehany pattanasom, atlagnal szorosebb a labam es ezekkel a rossz tulajdonsagaimmal tisztaban vagyok de olyan rossz erzes amikor kirohognek egy ilyesmi miatt...

peldaul 15 eves lettemre nagyon kicsi mellem van es ez miatt mindenki kirohog es olyan erzest keltenek bennem hogy kevesebb vagyok mint a tobbi...

Bocsi az ekezet hiany miatt es hogy hosszu lett.



2014. dec. 25. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem benned sok a hiba hanem mások találnak benned túl sok "hibát".
2014. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

A 21. század áldozata vagy.

Ahogy olvasom, minden egyes problémád más emberek elvárásai miatt jönnek létre. Próbálj meg ne törődni velük, mert mindazon dolgok amiket leírtál (szőrösebb láb, pattanás, gyenge matek, kevés haj stb.) mind-mind teljesen lényegtelen. Az oktatási rendszer egy hányás, a nő ideálokat pedig a média alkotja kedvére - az ember meg megy utána. Az aberrált társadalomban nagyon könnyű megbetegedni..

2014. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Másokban mgtöbb hiba van, próbáld meg megtalálni bennük, legalább addig se magaddal és a hibáiddal foglalkozol.


Van akinek ha 25x mondják el azt se érti meg, van aki meg még magyarul se tud.

És van akinek nincs is lába!

Nemhogy szőr rajta..


Érted már? :)

2014. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Adj a #2-es válaszoló hozzászólására!

2014. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elmondtam egy fiunak a suliba hogy tetszik.. nem is erdekli. Ha egyszer nincs nagy mellem, nem jarok olyan cuccokba amikbol kint van mindenem, nem kellek senkinek. Pedig o normalis fiu. Nem cigizik nincs ecset feje, meg semmi..
2014. dec. 25. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Ja ez ilyen, de ezt is lehet úgy kezelni, mint a jelmezt..


Az életben is nem mindenki azért jár be öltönybe a munkahelyére mert abban érzi jól magát, de persze van olyan is aki otthon is abba van.


De ez az elvárás..


Sajna ezt muszáj követni, vagy sosem kerülsz be a "vérkeringésbe", te egyedül nem fogsz nyarat csinálni, az naív ábránd..

Vagy max akkor ha valami nagyon megbotránkoztató külsőt vagy dolgokat találsz ki mint pl a Lady Gaga...


Ha nem csinálsz magaddal semmit se akkor szürkeegér maradsz.


Nem mondom hogy ez rossz dolog, csak te nem erre vágysz, különben nem rinyálnál itt.


Ha el akarod érni amit akarsz akkor azt kell tenned amit elvárnak.. Ez így működik mindenhol..

2014. dec. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

ezeken tényleg nem érdemes keseregni.

még a csúnya lányok is könnyen elkelnek, ha társaságba járnak. az meg hogy nem érdkli, sokkal jobb, mint amit a fiúk élnek át, hogy általában senkit enm érdekelnek és ha 1x is próbálkoznak ordenáré módon leordítják a fejüket hogy mertél megszólítani. nem hogy szerelmet vallani.

és akkor ott vannak a levágott lábú emberek amiket említettek, van akinek szülei sincsenek, stb...


persze ettől még érzékeny maradsz.

mellesleg erre enm az a megoldás, hogy plasztikáztatod a melled, mert attól a jellemed és a szorongásaid enm változnak, max jó sok pénzt kidobsz azért hogy 2 év után szövödmények miatt kivegyék és mégrondább legyen.

nem segítenek a drága ruhák sem, meg az se ha beállsz a menő lényok közé és utánzod őket, másokat sértegetsz, stb.

meg kell tanulni elfogadni hogy az életben nemm inden úgy történik ahogy elsőre elképzeltük. és néha jobb dolgog sül kibelőle, mint gondolnánk.

2014. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer egy tanárom azt mondta nekem, hogy a diák nagyon fel tudja találni magát, amikor szorult helyzetben van és a kettesért kell küzdeni


Ezt egy saját példámon keresztül beláttam: Szörnyen ment a matek nekem is. Ugyanígy semmi önbizalmam nem volt, ahogy neked, és minél kevésbé érdekelt a saját sorsom, annál kevésbé akartam egyesnél jobb jegyet szerezni matekból. A napi örömöm a számítógép volt. Én a sötét szobában, monitor fény mellett éreztem jól magam. Sorozatokat néztem, játszottam, álmodoztam, elfeledkeztem magamról és leszartam az iskolát. Mindenkinek elmondtam mennyire nem megy a matek, és nincs agyam hozzá. Aztán a szüleim elvették a gépemet :D Rinyálhattam amennyit akartam, hogy nem megy a matek, ha vissza akartam kapni a gépemet, meg kellett oldanom a helyzetet. Önbizalmam még akkor is nulla volt és önmagamért képtelen lettem volna küzdeni, de a számítógépért bármit megtettem volna. Neki álltam, gondolkodtam, gyakoroltam, apám segített, ha valamit tényleg nagyon nem vágtam, év végére hármas voltam. Később már négyes meg ötös. Vissza kaptam a gépemet és éltem tovább a gondtalan kocka életemet, de addigra a sikerélmény már önbizalmat is hozott. Egy kicsit. Mert a testemmel továbbra sem vagyok megelégedve, de legalább azzal tisztában vagyok azóta, hogy hülye nem vagyok.

2014. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első néhány beírást olvastam, jókat írnak, fontold meg, kérdező!

Tudom, sok tini önbizalomhiánnyal küzd, ez zavaró számukra. Nem egyszerű az ilyenfajta, hát még a még súlyosabb problémákat megoldani kamaszként. De meg lehet, át kell esni ezen is, lehetőleg sikeres megfejtéseiddel, megoldásaiddal. És nem a céllal foglalkozz annyira, próbálj meg nem kapaszkodni görcsösen abba, h mi lesz a dolgaid eredménye... a folyamatra ügyelj, tehát a törekvésedre, mert az a lényeg! Az élet végtelen fejlődés.


Egyébként meg majd rájössz, a legtöbb dolog nézőpont kérdése. Amit a tévé sugall, azon tartalmak egy része arra van, h manipulálj az embereket, főleg a fiatalokat! Ne hagyd magad! Nyugodtan legyél önmagad, és önmagad mércéje! Tapasztalatból tudom, hogy a férfiaknak legalább harmada a közepes és kis mellekhez vonzódik! És legalább annyi férfi imádja a barna/fekete hajú-szemű nőket, mint ahány a szőke kék szeműeket!


Ne higgy annak, mi a trendi! A tömegdivat, a tömeges nézetek fentről manipuláltak! Mesterségesen keltettek! A tévé, a média szerepe óriási ebben! Szard le, mit állít a tévé! A több hazugság, ami a tévében elhangzik, még akkor is, ha tudománynak van beállítva. Az iskolai oktatás java része szintén hazugságra épül, mert a hatalomnak ez az érdeke a világban!


Ha mindevvel tisztában vagy, akkor fellélegezhetsz annyiból, hogy nem lesz hatással rád, mi a divat, divatos nézet! Amúgy is időről időre váltogatja a hatalom a nézeteket! Akkor meg mitől lenne abszolut érték az, ami egy futó divat, 5 évig, 50 évig?? Ugyan már...


A fiuk kozott meg keresgélj. Amúgy javaslom, vesd be a női praktikák közül a korrekteket, tehát te továbbra is maradj csak rendes lány, viszont, tudod, a lányok inkább pillantással tekintetükkel, mozdulataikkal, stb hivják fel legjobban a fiúk figyelmét! :) Inkább ezt javaslom neked, mint hogy bókolsz a fiuknak... a bókolás nekünk, férfiaknak, fiúknak dolgunk felétek, hölgyek felé! ;) Rendicsek? :) Minél több fiúval ÉREZTETED (nem megmondod eleinte, csak érezteted), h tetszik neked, annál hamarabb találsz párra, mert mindenki tetszik valakinek! Hacsak nem zombi torzszülött. De az igen ritka. És azokat sajnálom is, de nekik szinte lehetetlen párt találni. Aki viszont egy fokkal szebb, mint az ördög, van esélye párt találni!


Te meg nem tudom ,hogyan nézel ki, de a kis mellek miatt, meg szőrös láb miatt totál ne aggódj... Tiniként eszembe se jutott nézegetni, hogy "aha, na most a Katikának mennyi szőr van a lábán, ühüm, 17 szőrszál per négyzetcenti..." :)) Dehogy... :)) Belenéztem a szemébe a lányoknak, amikor mertem, és a lelki kisugárzása van, akié megfogott, míg más lányok meg más fiúknak tetszenek, ennyi... tehát valakinek te is tetszel, sőt, egy átlagos lány is tetszik minden 6. / 7. fiúnak, de legalábbis minden tizediknek! Az igen jó arány! ÉS lehet h ennél is vonzóbb vagy, és akkor minden második fiú megőrül érted, lehet h sok fiú épp úgy szégyenlős, mint te, és nem mert bókolni neked...

2014. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem sincs önbizalmam, és a leírtak alapján hasonlóan érzek mint te.


Szerintem az a bajunk, többek között hogy nagyon foglalkoztat mások véleménye. Legalábbis nekem mindig ezt mondják.

Sajnos nem ismerlek, így nem tudok a kérdésedre jól válaszolni, de ha gondolod írok üzenetet, ha van kedved beszélgetni velem. :) 15/L szintén

2014. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!