Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Titeket nem frusztrál, hogy...

Titeket nem frusztrál, hogy mindenki kirakja a karácsonyi ajándékát Facebook-ra?

Figyelt kérdés

Próbálok nem foglalkozni vele, csak mi anyagi okoból nem tudtunk ajándékozni, és kicsit elszomorít.


21L


2014. dec. 26. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Na és, én sem tudtam. Cserébe boldoggá tesz a tudat, hogy végre együtt lehetek újra a szüleimmel.
2014. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy kicsit, mármint én végülis csak csoportokban láttam, hogy egymásnak megmutogatták, de aki kirakja a vadiúj Ájfón 5-öt és odaírja, hogy 'kár hogy nem 6-ot kaptam', azok elég idegesítőek...
2014. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én mondjuk a szüleimhez se tudtam hazamenni sajnos. Messze laknak.
2014. dec. 26. 13:56
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Kulfoldi "friends" kozott meg nem lattam, pedig itt mar 27-e lesz. Magyar szokas? Magyar "friend" nincs.
2014. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
És mit kaptak karácsonyra? BMW-t? Mert ha nem akkor tiszta gázak!
2014. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi sem állunk anyagilag úgy hogy ajándékozni tudjunk de mi kis 1-2 ezer forintos apróságokkal ajándékoztuk egymást meg saját készítésű személyes dolgokat adtunk egymásnak csak a jelképességért. Én egyszerűen nem foglalkozok vele én annak örülök hogy a barátom nagyon sokat segít a családomon nem pénzbe de ő hozott nekünk fát, meg néhány apró ajándékkal is kedveskedett nekünk tegnap meghívtak ebédre is, sütit is hozott több félét, szívből csinálta ezt nem győzzük meghálálni neki, de ő ilyen ember sokat adományozott már olyan szegény családoknak is akikről tényleg tudták hogy jó helyre adományoznak.
2014. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

én nem láttam még ilyen posztot facen. olyat igen h a család áll a fa körül, a megteritett asztalnál.. meg egy csomo képet a kajákról, de ajándékokrol nem raknak ki.

ez igen infantilis dolog lehet :D

2014. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én sem láttam ilyen posztot.
2014. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgok miatt, a legvagányabb azt mondani, hogy "faszbok". Ki lehet kapcsolni az email értesítéseket, és nem megnyítni az oldalt!
2014. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A degenerált és sekélyes 'ismerősöket" rég töröltem a fenébe, fárasszanak mást, úgyhogy nincsenek ilyen posztok. Ajánlom neked is. Esetleg ha ennyire frusztrál a dolog, ne menj fel az oldalra és kész, nem kell állandóan nézegetni. Amiről meg nem tudsz, az nem fáj.

Egyébként nem zavar, bár nálunk volt ajándékozás, de nem hatalmas értékben. Ennek ellenére a közeli barátaimtól megkérdeztem mit kaptak, eldicsekedtünk egymásnak és le van tudva, nem irigykedek én rájuk, amúgy sem ez a karácsony lényege.

Boldog karácsonyt! :)

2014. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!