Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem vagyok boldog, üres az...

Nem vagyok boldog, üres az életem, senki sem érti mi bajom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Munkámba szereztem ismerősöket, de nem barátokat. Velük jól elvagyok, de mindenkinek meg van a maga társasága és idősebbek nálam jóval(20-25 év korkülönbség).

Itt ismerkedni nem is tudok nagyon, aki meg korombéli annak van párja és vele van természetesen. Ha szabadnapos vagyok, itthon ülök, elvégzem a háztartást és gondolkodom rajta, hogy mennyire egyedül vagyok. Mindent csinálnék, de semmibe sem merek belefogni, mert félek, hogy kudarcot vallok. Mit lehet ilyenkor csinálni? Vágjak bele, még ha senkinek sem tetszik, mindenki mondja, hogy "Ez nem neked való", Ezt te nem tudod", Ezt nem neked találták ki", "Rossz úton jársz" stb. És ez annyira elszomorít, hogy nem merek belevágni, mert magam is félek tőle.


2014. dec. 31. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha valami nem jó, azon változtass. És vélhetően változni is fogsz.
2014. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első vagyok újra. Én azt mondom, ugorj bele, ne vesztegesd az időt. De csak úgy ugorj, ha valóban azt akarod, máskülönben
2014. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
hány éves vagy?
2014. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el zenélni. Töltsd le az FL Stúdiót, vegyél egy MIDI billentyűzetet meg egy fejhalgatót és már van elfoglaltságod. Neten összeismerkedsz ugyan ezzel foglalkozó emberekkel és teljesen ki tudod magad fejezni vele. (Vagy bármilyen más művészeti tevékenység. Én csak a saját példámat írtam.)
2014. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Legoman ***** válasza:
Azt tedd, ami neked a legjobb. :)
2014. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele,unom az életemet
2014. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én nem unom, egyszerűen nem találom önmagam, a boldogságot. Tudom, hogy sok mindenre képes lennék, sok mindenre nem. De amire szerintem képes lennék, abban mások nem hisznek, vagy úgy gondolják, hogy felesleges/hülyeség erre vesztegetni az időt és a pénzt. És lelomboz, mert szeretném, de nem így, hogy nem fogadják el, állandóan magyarázkodnom kell, hogy mit miért, állandóan én vagyok az, aki provokálja a veszekedést(pedig nem, csak van egy célom) és rossz ez az egész így ahogy van.

2014. dec. 31. 17:07
 8/10 anonim válasza:

Hát nem tudom. Öngyilkos semmiképpen se legyél. Mert sokan vannak pl Afrikában, akiknek ezerszer rosszabb életük van, de eszükben sincs eldobni maguktól.


Nyugodtan belevághatsz akármibe, mások véleménye miatt ne korlátozd magad, ugyanolyan vélemények, mint a tiéd.

2014. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod ki magad,nem tudsz tovább lépni és megtalálni önmagad.Lehet nem ér baj,ha mindig másokra hallgatsz,de tömény unalom vár rád ėleted végéig.Nem mindig sikerül minden,de ezek a tapasztalatok kellenek,nem pedig elkerülendő rossz dolgok.
2014. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az a baj,hogy hallgatsz másokra. Ha valami érdekel,tetszik,csináld. Végülis a saját életedet éled,ne mások mondják meg mi a nekedvaló. Ha meg tényleg nem megy elkezdesz valami mást. Valaki írta a zenetanulást,az egy jó ötlet. Esetleg tanulj idegen nyelvet,sportolj. Ha van neted az ismerkedés sem megoldhatatlan.
2015. jan. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!