Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan, akinek nincs...

Van olyan, akinek nincs barátja, nehezen barátkozik, de szeretne?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 10:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
"Van olyan, akinek nincs barátja, nehezen barátkozik, DE SZERETNE?
2015. febr. 4. 20:31
 12/13 anonim válasza:

Szia :)

En lany vagyok ugyan, de kimondottan barataim akikkel talalkozok nem is volt es most sincs...

Az oviba is egyedul jatszottam, aztan elsotol harmadikig volt egy padtarsam akivel megprobaltam baratkozni, de a gyoker neveloapam nem engedte, (tenyleg egy gyoker paraszt hatalmlomgyakorlo orult volt, anyamnak is megtiltotta hogy a baratnojivel beszelgessen) es aztan negyedikbe mar nem volt padtarsam es jovore vegzek a gimivel, 18 vagyok es egy budos szot nem igazan akarnak velem beszelni mert ,,tul csendes" vagyok...

Szoval barataim nincsenek, de miota a parommal talalkoztam egy eve nemsokara, azota milliardszor jobban erzem magam, nagyon szeretem ot es aludni is jol tudok mar :)

2015. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én például ilyen vagyok.
2015. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!