Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg ilyen nehéz össze...

Tényleg ilyen nehéz össze ismerkedni egy normális lánnyal?! 17F

Figyelt kérdés

Mind bármelyik velem egykorú srác én is próbálok igyekezni, de nem nagyon jön össze. Szerintem alapjába véve nem vagyok gáz (jó persze egyéntől függ),de az eddigi kísérleteim nem voltak túl sikeresek. :D

Bár nem járkálok túl sok helyre és az ismeretségi köröm se valami nagy, de valakinek van valami kreatív ötlete?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :D


2015. febr. 8. 21:37
 1/10 anonim válasza:

Hasonlo cipoben jarunk,csak pont forditva :) En is kivancsi lennek...

16/l

2015. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megnyugtató nem vagyok egyedül! :D
2015. febr. 9. 00:47
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Az a probléma kedves kérdező, hogy 25 év alatt gyakorlatilag alig van normális lány. Szinte mindegyik elkényeztetett, pipiskedő, egoista, műveletlen, bunkó liba, és két szalmaszálat nem tudnak önerőből keresztbe tenni, de feléd olyan elvárásaik vannak amik szinte teljesíthetetlenek.
2015. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ezzel az érzéssel én hasonlóképpen vagyok, de mégis mit tehetnék? Nem ismerek minden velem egykorú lányt, és úgy gondolom ha magányos maradok az semmiben sem segít...
2015. febr. 9. 14:51
 5/10 anonim válasza:

Csak sok sikert tudok kívánni neked. :D

És szeretném a normális lányok nevében is "megköszönni" a fennt olvasott kritikát.

Véleményeknél tartva még a "liba lányok" mellett még igen sok Páwa is található ,ami számomra felháborító ,mert a legtöbb fiú ismerösöm degenerált paraszt -_- szóval üdv a klubban sorstársam

16/L

2015. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D
2015. febr. 9. 23:07
 7/10 anonim ***** válasza:

"degenerált paraszt"


Mondjuk aki parasztozik, az sem lehet túl értelmes ember. Egy "paraszt" kb. ezerszer többet dolgozik, mint amit a magadfajta, nagyképű királylány egész életében fog, és nélkülük felkopna az állad aranyom. Ezt a kifejezést pejoratív értelemben használni, primitívség.

2015. febr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kedved utolsó válaszoló.

A "degenerált paraszt"-ot természetesen átvitt értelemben gondoltam felfogásra bocsajtani !!

A paraszt számomra egyenlő a földművessel (sokat dolgozik ,ami becsülendő)


De gondolom manapság a "paraszt" szót inkább sértésnek ,vagy bántásnak szánják (legalább is itt a 21.században)

Szóval minden földművest ,akit megbántottam az fennt is olvasható bejegyzésemmel azoktól utólag is elnézést szeretnék kérni.


Drága Emberfia

Tudani AKAROM veled ,hogy dologozni vágyó és akaró ember vagyok (már most) ezen a problémán túl lendülve még azt fűzném hozzá ,hogy ez a "kis aranyos" csak együttérvézést szerette volna kimutatni a kérdezőnek ,mert hasonló helyzetben jár.

2015. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as hozzászóló, én ugyanezt tapasztaltam anno lányként, normális pasik a kanyarban nem voltak. Én sem voltam elkéányeztetett, pipiskedő, csak egy egész normális társat kerestem volna, amit csak 28 évesen találtam meg később. Nem tudom milyen lányokat ismersz, de nagyon rossz szűrőn keresztül látsz, ez a vélemény olyan, mint egy megkeseredett, cinikus 40-es agglegény véleménye.
2015. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nagy Hanna1012 válasza:

Haver, ez teljesen suli, osztály és ismeretségi kör függő. Én 15/L vagyok, de esküszöm h idióták vesznek körül (tegnap azt dobta be az osztálytársam, hogy "Mondj egy szót amiben benne van a Titanic! - Óceán. Ezzel az a bajom, hogy az ÖSSZES fiú értékelte!!!). Persze tudom, hogy vannak normális fiúk is, de ők -úgy látszik- minket nagy ívben elkerülnek.

Am jelenleg nálunk azok az személyek akiket nem akarnánk telibe hányni csak az olyan egyének érdeklik, akik ilyen 14 év alatt vesztették/vesztik el a szüzességüket



Szóval röviden, sztem mindkét nem képviselői is nagyon tudnak szívni (ilyen az élet) de TUDOM hogy lesz még jobb is a helyzet

2017. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!