Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen magányos? 15L

Miért vagyok ilyen magányos? 15L

Figyelt kérdés
Eddig csak kihasználtak az emberek,addig voltam jó nekik amig adtam,ennek persze hangot is adtam,és ezután meg mégjobban magamra maradtam. Nem tudom már kiben bizhatok és kiben nem.
2015. márc. 12. 10:12
 1/3 anonim válasza:

Vannak azok az emberek akiknek csak akkor vagy jó ha valami kell aztán meg ott hagynak mikor neked lenne rájuk szükséged.

Egy biztos ne kezd el az, hogy rögtön ugrasz ha "ugatnak" elvégre nem vagy te kutya. Ezt nevezi kihasználásnak.

Az pedig, hogy elmondtad, hogy téged ez nagyon zavar jól tetted mert különben még jobban rád szálnak és az azért elég kellemetlen. Tanulj meg nemet mondani.

L/17

2015. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leget hogy veled van a gond, nem? Szerintem szállj magadba és gondold végig a dolgokat!
2015. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyre több az érdekember (ha kell valami neki, akkor fél méter mélyen van a nyelve a seggedben, amúgy tojik rád).

Valószínűleg alapból jó ember vagy, megpróbálsz segíteni másoknak (ezt használják ki ők). Az első jól mondja, tudni kell nemet mondani.

Esetleg ha van barátod, akkor benne még bízhatsz :)

2015. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!