Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ennyi magányos...

Miért van ennyi magányos ember itt?

Figyelt kérdés
Illetve kérdezhetném azt is, hogy miért csinál mindenki ekkora tragédiát abból, hogy nincsenek barátai/barátnői?
2015. márc. 13. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

1.Nem csak itt van ennyi magányos ember, hanem sajnos az egész világon ez egy tendencia.

2. Az ember társas lény, ezért nehéz elviselni a magányt, illetve a minőségi emberi kapcsolatok hiányát.

2015. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké, mondjuk ettől még mindig érthetetlen számomra pár olyan hozzászóló/kérdező, aki már a totális depresszió szélén van.
2015. márc. 13. 14:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ember nem csak a depresszió szélén van, hanem már túl is lépett ezen.

Ugye neked még nem volt igazán rossz tartós periódus az életedben, amikor senki nem tudott segíteni vagy egyszerűen nem volt senki melletted?

Különben valószínűleg értenéd, hogy ezen nem egyszerű túllépni. A depresszió nem csak egy egyszerű rosszul sikerül nap.

2015. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sosem volt senki mellettem. Lehet, hogy azért viselem jobban a magányt, mert nem tudom, hogy milyen az, ha valaki mellettem van.
2015. márc. 13. 15:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is magányosnak mondanám magam, nincs ilyen napi szinten találkozunk barátom a sulin kívül, de nekem mindig van az életemben valami, ami kitölti a napjaimat. Elmegyek futni, filmezek, olvasok, nyelvet tanulok, zenét hallgatok, nyulammal foglalkozom, stb. Éppen ezért számomra érthetetlen, hogy valaki hogyan is tudja magát depressziósnak, magányosnak, üresnek érezni. Rengeteg a program, csak éppen nem siránkozni kell, hanem nyitottnak lenni. Nem mindenhez kell társ.
2015. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pontosan. Csak épp ennyivel több azoknak a száma, akik inkább az önsajnáltatást és a siránkozást választják, ahelyett, hogy kezdenének valamit magukkal. Hát ez van...
2015. márc. 13. 15:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Ő bajuk, én nem fogom magam rosszabbul érezni. :D
2015. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán nem is a mindennapokban legrosszabb a magány, hanem maga a tudat, hogy ha valami történik veled, akkor nincs, aki segítsen. Hosszú távon inkább a bizonytalanság tudja felőrölni az embert.
2015. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem a magányt.
2015. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is.
2015. márc. 13. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!