Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rám miért nem néz egy fiú sem?

Rám miért nem néz egy fiú sem?

Figyelt kérdés
Annyira csúnya, rossz kisurgázású lennék, hogy nem kellek senkinek? Mindenki mondta probáljak ismerkedni. Ezt is teszem. Rákosgyerekeknél önkénteskedem, ifi csoportba járok, sokat bulizok. Mégsem néz rám senki, pedig ápolom magam. Hibás a bőröm egy kicsit így alapozom,tiszta vagyok, egyedül a hajam rakoncátlan, de ha észreveszem, hogy már nagyon borzolódik befonom vagy felkötöm. Még mit tehetnék, hogy ne legyek ilyen magányos..
2015. ápr. 13. 12:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy 17L.
2015. ápr. 13. 12:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy csúnya vagy. Én se vagyok az, mégsem volt barátom 20 éves koromig. Mondjuk én eleve nem is tettem érte, mondván, majd jön, ha jönnie kell. A korodbeliek más típusokra buknak. Ne vedd fel, nem a te hibád.
2015. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor az lehet a baj, hogy nem hordok olyan ruhákat, amivel a hasam, seggem és egyébb intim testrészeim mutatom... Köszönöm a választ. :D
2015. ápr. 13. 12:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet csak olyanok néznek, akik téged nem érdekelnek, ezért nem veszed észre.


+ elhiheted, hogy értelmes srácok nem csak a seggeket és melleket nézik, hanem elsősorban a szemkontaktust keresik.

2015. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy hogy hogyan nézel ki.

Láttam én már olyan csajt aki azt gondolta hogy brutál jól néz ki, közben meg semmi..

Na de gondolom nem lehet olyan vészes a helyzet nálad.

Küldj egy képet és egy full őszinte véleményt írok rólad.

18/F

2015. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondolom te is csak a helyi menőcsávót veszed emberszámba, és ha egy szerényebb fiú néz, az neked semmi. Hát akkor szenvedj csak.


"Rákosgyerekeknél önkénteskedem,"


LOL. És akkor mi van? Én is töltöttem, egy hónapot gyermekonkológia gyakorlaton, mégsem vágok fel rá. Arról nem is beszélve, hogy ezt a nők is magasról lesz.rják, ha nem vagy kigyúrt bunkó, akkor akár embereket támaszthatsz fel, akkor sem fognak férfiként tekinteni rád.

2015. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem felvágoskodom. Csak mondom, hogy járok társaságba. Találkozgatok a többi önkéntessel, kérlek ne olts, mert semmi olyan gondolatom nem volt, hogy felvágjak, csak be akartam bizonyítani, hogy igenis probálkozom. Keresem a boldogságot, probálok beilleszkedni a minden fiúnak tetszem barátnőim közé. És nem csak a magamutogató fiúkat veszem észre. Sőt van egy fiú, aki tetszik, de neki a barátnőm tetszik, aki folyamatosan olyanokat mondogat róla, hogy olyan kis béna,lehetne talpra esett. De még ő is csak a cicababákat szereti. Talán ha felvágoskodnék, és riszálnám magam, én is p*csa lennék, és bejönnék neki..
2015. ápr. 13. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,kérlek maradj ilyen amilyen vagy:),biztos hogy semmi gond nincs veled,hála az égnek hogy te nem vagy olyan,mint a mai lányok többsége,és aki ezt nem tudja értèkelni,az valójában megsem érdemel téged,pedig biztos nagyon értékes,ès biztos hogy nagyon csinos lány vagy,ne hidd hogy te bárkinél is rosszabb lennél:) 20/F
2015. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2015. ápr. 14. 10:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!