Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is elege van a felszíne...

Másnak is elege van a felszínességből? Más is igényli a mély beszélgetéseket?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 21:02
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Én is lány vagyok és igénylem az ilyen beszélgetést. Ez nem attól függ valaki milyen nemű, hanem az illető értelmi képességétől, neveltetésétől, stb. Kedves kérdező, szívesen beszélgetek veled komolyabb témákról! 23l
2015. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Ez nem attól függ valaki milyen nemű, hanem az illető értelmi képességétől, neveltetésétől, stb."


A mai nőket egoizmusra, önzésre és primitívségre neveli a média, és ők nagyon jó nebulók. A normális lányok lassan kihalnak, kimegyek az utcára és semmi mást nem látok, csak a határtalan gőgöt és egoizmust a nők arcán. Semmi báj, kellem kedvesség, az intelligenciáról meg ne is beszéljünk. Magolás, seggelés az van, intelligencia és tényleges használható műveltség az nincs.

2015. ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van
2015. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Fiú létenre nagyon igényelném, csak nincs kivel. Fiúkkal nekem nem megy, aki meg volt az külföldre ment és a nagy ritka fb chat nem ugyan az... lég magányos vagyok, nameg nem sok a tényleges partner, aki vevő az ilyesmire.
2015. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!