Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem látom értelmét az életemne...

Nem látom értelmét az életemnek. Minden nap hazamegyek a munkából és nem vár senki. Hiába próbálkoztam hogy legyen barátnőm. Mit kéne tennem? Úgy érzem nem bírom sokáig!

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 18:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
De van egy kettő jó csaj!Nem vagyok szép gyerek.És a csajozás elég messze áll tőlem.
2015. ápr. 24. 18:41
 12/25 A kérdező kommentje:
Neten is próbálkoztam kb 3 évig de hiába.
2015. ápr. 24. 18:42
 13/25 anonim ***** válasza:
58%
A fiam 22 évesen ismerte meg a barátnőjét egy internetes szerepjátékozás közben. A távolság 230 km volt. Most szépen együtt élnek az egyik városban, boldogan. Hetedik éve. Szóval, még hogy nincs lehetőség ismerkedésre! Csak egy kis fantázia kell hozzá! Na gyerünk! Kapjátok össze magatokat! :)
2015. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
45%
Hiába van valakinek fantáziája, ha ronda
2015. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekem még szabadidőm sincs
2015. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ez egy anonim oldal, szóval nem beképzeltségből írom. Én meg marhára szép gyerek vagyok, modellkedtem is. Az arcon hajam és magasságom 186 cm nagyon rendbe van viszont annyira vékony vagyok h átszakadok kb... Évekig próbálkoztam 1000 féle kivizsgálás súlyzós edzés személyi tréner által összeállított étrend de semmi eredménye nem lett... Lemondott még az edző is rólam. Hiába tökéletes az arcom szerintem mindenki egy tizenéves tinifiúkának gondol... 21f
2015. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, ha valaki genetikailag sovány, akkor semmit nem lehet tenni ellene. De az is lehet, hogy túl ideges, feszült, stresszes természetű vagy, és semmi kalória nem ragad rád.
2015. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok túl nyugodt ember. De 4 évesen is vékony voltam... Pedig van kaja bőven... Azthittem először a szép arcom majd életem során kárpótol... De azt vettem észre hogy nem...
2015. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%

Meg tudlak érteni!


Nem látom értelmét "AZ" élet értelméről beszélni.

Viszont az élet EGYIK értelme a pár, másik a gyerekek, harmadik majd az unokák (és az élet többi értelme).


22 éves lányként nekem sincs senkim és félek, nem is lesz.


Nekem is annyi tervem, célom van, mind hiábavaló egyedül, társ nélkül. :(


Én a netes társkereséssel próbálkozom másfél éve.

Ezen kívül próbálom elérni, hogy önmagam legyen de előnyömre változzak is egyben. Nehéz ez is és lassan haladok.

2015. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem tudsz megelégedni azzal, amid van, akkor nálad komoly gondok vannak. Akkor te az vagy, akinek több kell, a csillagos ég is, és akkor lesz tökéletes minden.
2015. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!