Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha van egy kis időd olvasd...

OliverF kérdése:

Ha van egy kis időd olvasd el. Depresszió, magány, hazug szerepek?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék megismerkedni olyan emberrel/emberekkel akik között folyamatosan őszinte lehetek szégyen nélkül, és nem baj ha borzasztóan depressziós és lehangoló vagyok. Rájöttem, hogy egész életemben szerepet játszottam, hogy a szüleimnek megfeleljek. Általános iskolás koromban felzaklatott egy elég fájdalmas tragédia, és azóta bezártam a lelkemet egy kagylóba. Az utóbbi pár hónapban megmutattam ezt a kagylót néhány embernek, de nagyon sok fájdalmat okoztam ezzel nekik, és úgy érzem senki nem tud azonosulni velem. Habár a felszínen eljátszom, hogy jó kedvem van, de valójában belül szenvedek minden nap. Úgy gondolom valaki aki hasonlóan depressziós és vágyik kibeszélni őszintén az érzéseit azzal levelezhetnék vagy ismerkedhetnék. Már nem bírok többé szerepben maradni, de nem találok senkit akivel egy hullámhosszon rezegnék a világegyetemben. örülnék ha írnátok én is szívesen meghallgatok hasonló embereket. depressziósok, drogosok, őrültek, lányok, fiúk.

22/F



2015. ápr. 26. 13:29
 1/5 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek veled, és meghallgatlak, mivel én is más vagyok mint a többiek azt hiszem könnyebben megérthetnénk egymást. Ha szeretnél beszélgetni velem nyugodtan írj! :)
2015. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én nagyon szívesen beszélgetnék veled, vagy irnék egy alkalmasabb felületen ( weboldalra gondolok vagy skype tudom is én) Fiú vagy Férfi vagyok magam sem tudom 20 vagyok, ha van kedvem levelezhetünk...
2015. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban ! :) Szívesen beszélgetek veled.


35/F

2015. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 akela950824 válasza:
Én írnék 19/F
2015. máj. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!